Paieškų šiandien: 7915

Šiltinimo sistemos, UAB

Zietelos g. 4 (Vilkpėdė), 03202 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2059985
Tinklalapis
www.siltinimosistemos.lt
El. paštas
info@siltinimosistemos.lt
Direktorius
Vaidas Geraltauskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
301592757
PVM kodas
LT100004014711
Uždaroji akcinė bendrovė "Šiltinimo sistemos" savo veiklą pradėjo 2008 m. kovo 12 d.
UAB „Šiltinimo sistemos“ - įmonė užsiimanti prekyba stogų ir fasadų sistemomis, statybinėmis medžiagomis ir technologijomis, taip pat prekiaujame ir montuojame priešgaisrinę įrangą, teikiame konsultacijas, susijusias su priešgaisrine sauga naujai statomuose ar rekonstruojamuose objektuose visoje Lietuvoje. Mūsų užsakovai, tai stambios, vidutinės, smulkios statybinės įmonės ir organizacijos, taip pat, architektai, asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius.
Kvalifikuota ir profesionali komanda visuomet patars, bei pakonsultuos supriešgaisrine sauga ir statybinėmis medžiagomis susijusiais klausimais, padės išspręsti statybų metu kylančias problemas, pasirūpins operatyviu statybinių medžiagų pristatymu.

Mūsų tikslas - patiekti užsakovams atskiras statybines medžiagas, ir kompleksinius sprendimus. Tiekdami sprendimus užsakovams, siekiame geriausio kainos/kokybės derinio. Užsakovams siekiame tiekti sisteminius sprendimus, kurių išskirtinė savybė - ilgas patikimo tarnavimo laikas.


daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis