Paieškų šiandien: 5409

Šiluma ir Ko, IĮ

Nevėžio g. 14, Jugintų k., 54326 Kauno r.
 (8 655) 64035
    www.siluma.eu
El. paštas
Darbo laikas
I-V 9.00-17.00
Direktorė
Aliona Balčiūnienė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302423621
PVM kodas
LT100004920310
Bankas
UAB Medicinos bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT57 7230 0000 0146 8346
Tinklalapis
Šiluma ir Ko, IĮ
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Akumuliacinių, daugiafunkcinių talpų gamyba.
Taip pat gaminame talpas pagal Jūsų užsakymą.
Specialistai suteiks išsamią konsultaciją. Suprojektuos norimą gaminį ir jį pagamins.
IĮ,,Šiluma ir ko‘‘ specializacija – akumuliacinių talpų gamyba. Gaminame įvairios paskirties talpas su karšto vandens paruošimo funkcija, skirtas saulės kolektorių, ar kietojo kuro sistemoms, taip pat pradėjome gaminti daugiafunkcines talpas su sluoksniavimosi technologija. Galime pagaminti ir nerūdijančio plieno talpas.
Pagal užsakymus gaminame ir nestandartines talpas skirtas šildymo, vėsinimo, šaldymo ir kitoms inžinerinėms sistemoms. Turėdami didelę patirtį galėsime patarti kaip Jūsų užsakymą įvykdyti minimaliomis sąnaudomis, išlaikant visus keliamus reikalavimus tiek gaminiui, tiek sistemos funkcionalumui.
Šiuo metu galime pasiūlyti gaminius, kurių gabaritiniai matmenys: didžiausias diametras 1308 mm; didžiausias aukštis(ilgis) 4000 mm. Gaminius gaminame tiek iš anglinio 3 mm storio lakštinio plieno markės S235JR, tiek iš nerūdijančio plieno, 1.4301 (maistinio) bei 1.4404 markės. Į visus gaminius galime sumontuoti šilumokaičius, pagal Jūsų pateiktus duomenis. Gaminiai gaminami pagal EB 97/23 direktyvos reikalavimus.
Visiems gaminiams galime pagaminti nuimamą minkšto poliuretano šiluminę izoliaciją, pasižyminčia puikiomis šilumos izoliatoriaus savybėmis. Polivinilo apdaila suteikia gaminiui išskirtinę išvaizdą ir visiškai sustabdo oro judėjimą izoliacijos medžiagoje, pagerindama šilumą izoliojančias gaminio savybes. Izoliacija lengvai sumontuojama pastačius talpą katilinėje, ar kitoje montavimo vietoje.
Tai, ko gero, didžiausias akumuliacinių talpų pasirinkimas!

Užsakymo atlikimo terminas iki 15 d.d (išimtis, priklauso nuo gaminio ir jei sutarta kitaip). Vykdomi tiek mažmeniniai, tiek didmeniniai užsakymai.
Visiems gaminiams suteikiama 5 – ių metų garantija.
Specialistai suteiks išsamią konsultaciją. Suprojektuos norimą gaminį ir jį pagamins.
Gaminiams naudojamos medžiagos atitinkančios ES standartus. Sukaupta informacija apie žaliavų gamintojus ir tiekėjus leidžią pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.
daugiau...

Žemėlapis