Paieškų šiandien: 33552

Agminta, UAB

J. Biliūno g. 15 (Antakalnis), 10150 Vilnius
Telefonas
(8 655) 19142
Tinklalapis
www.agminta.lt
El. paštas
info@agminta.lt
Direktorius
Andrejus Petkevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300817681
PVM kodas
LT100003174817
UAB „AGMINTA“ pagrindinė veikla yra mechanizuotas aplinkos tvarkymas, žemės darbai ir statybinės technikos BOBCAT ir ekskavatorių nuoma. Mechanizuotu būdu, krūmapjove, pjauname ir smulkiname krūmus, naikiname krūmynus, tvarkome krūmais ir medžiais apžėlusius, apleistus, senai nenaudotus sklypus, individualių namų teritorijas, pievas ir įvairios paskirties plotus. Tvarkome pamiškes, tvenkinių ir ežerų pakrantes. Mūsų sutvarkytus sklypus kiekvienais metais prižiūrime, pjauname ir smulkiname žolę, stambią augmeniją. Formuojame, planiruojame, lyginame sklypus, atnaujiname pievas, jas lyginame ir sutvarkome.
Nuomuojame ratinius ir vikšrinius krautuvus ir ekskavatorius „Bobcat“ su įvairiais prikabinamais priedais ir mechanizmais: vikšrais, gręžimo įranga žemės gręžiniams, įrengiant gręžtinius pamatus, kolonas, tvoras; hidraulinis kūjis įvairiems ardymo, griovimo darbams; žemės kultivatorius, žemės freza, grunto paruošėjas – sklypo žemės paviršiaus mechanizuotam paruošimui žolės sėjai, galutiniam apdirbimui; krūmapjovės ir žoliapjovės – krūmynų, bruzgynų, apleistų, senai nenaudojamų pievų, ganyklų, pamiškių, apleistų sodybų teritorijų bei aplinkos tvarkymui. Įmonė atlieka didelės ir mažos apimties visus žemės darbus statybų aikštelėse, formuoja, planiruoja, niveliuoja individualių namų, sodų, sodybų sklypus. Pas mus dirba tik patyrę ir profesionalūs operatoriai. Technika gali būti nuomuojama ir be operatriaus.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Agminta, UAB

Storent, UAB

Titnago g. 10 (Vilkpėdė), 02300 Vilnius
 (8 610) 65000
    www.storent.com
UAB „STORENT“ – tarptautinė įmonė, užsiimanti statybinės, kelių tiesimo ir pramoninės įrangos nuoma. UAB „STORENT“ – visada geriausi technikos nuomos pasiūlymai.