Paieškų šiandien: 4051

Aldroma, UAB

Kopų g. 36, 92278 Klaipėda
 (8 614) 60273
    www.zaibosauga.com
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Direktorius
Algirdas Kairys
Užsakymus priima: Direktoriaus pavaduotojas Giedrius Zamarys

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
141182422
PVM kodas
LT411824219
Bankas
AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT39 7300 0100 0229 2143
Tinklalapis
Aldroma, UAB
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Elektros darbai
Apšvietimo įrengimas (LED)
Žaibosauga
UAB ,,ALDROMA'' – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARANTIJA.
Įmonė įkurta 1995 metų balandžio mėnesio 13 dieną. Skirtingai nei daugelyje stambių įmonių, kur trys dirda šeši guli, dviems darbe pirma diena, keturi rytoj išeina – pas mus nedidelis, daug metų nesikeičiantis, darbštus ir draugiškas kolektyvas. Ilgametė patirtis, kasmetinė atestacija ir aktyvus dalyvavimas seminaruose padeda konsultuoti bei atlikti darbus, visad vienu žingsniu pralenkian konkurentus ir ,,visų galų meistrus''.
Siūlome atestuotas, kokybiškas ir operatyviai atliekamas paslaugas už kainą, niekuo nesiskiriančią nuo eilinio „pagal patentą dirbančio" asmens, skirtumas tas, kad visi darbai apdrausti, operatyviai atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientui pageidaujant, paruošiame visus reikalingus projektus, dokumentaciją ir suderiname su atitinkamomis institucijomis.
Mums nereikia išlaikyti armijos vadybininkų, buhalterių, automobilių ir t.t., todėl galime siūlyti žemesnę kainą ne kokybės sąskaita. Todėl jei nerandate patikimų specialistų, kreipkitės – padėsime. Visad pasiūlysim aukščiausią kokybę už žemiausią kainą. Dirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje, bet vykstame į visus Lietuvos miestus. Išrašome sąskaitas-faktūras.
Ar, žinote, kad Lietuvoje elektros montavimo darbus ir matavimus elektros įrenginiuose teisingai (laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos standartų) atlieka mažiau, kaip pusė, o žaibosaugos srityje mažiau, kaip 10 procentų įmonių ir privačių asmenų. Pagrindinės priežastys yra trys:
Dauguma nori kuo daugiau uždirbti įdėjus minimumą pastangų ir medžiagų. Dideliai daliai trūksta žinių ir (arba) patirties, o nusižiūrėti šioje srityje, beveik neįmanoma(kiekvienas objektas individualus, o išimtys dažnai svarbesnės už taisykles).
Treti tiesiog abejingai žiūri į savo darbą ir galimas pasekmes (aišku, ir kontrolės trūksta).
Jūsų rankose jūsų turtas, šeimos gerovė ir ramus gyvenimas. Susiekite su keliais specialistais, palyginkite pasiūlymus, papasakokite apie konkurentų siūlymus (paklauskit kuo jie pranašesni už kitus), stenkitės nesirinkti labai pigių, ar pernelyg brangių projektų (ypač aktyvinės žaibosaugos, ji parenkama tik išimtinais atvejais ir turi būti sumontuota ir prižiūrima ypač atsakingai-tai ilgalaikės išlaidos) .
Nežaiskite su likimu, nesusigundykit aferistų psiūlymais. Ypač atsargiai vertinkite suirutės metu iškylusias įmones, čia dažniausiai susirenka didžiųjų įmonių sunkmečiu išbrokuoti ,,specai''.

daugiau...

Veikla

Žaibosauga

Žemėlapis