Paieškų šiandien: 5984

Avastata, UAB

Smiltinės g. 16, Smiltinės k., 85365 Akmenės r.
Telefonas
(8 618) 63073
Tinklalapis
www.avastata.lt
El. paštas
avastata@avastata.lt
Direktorius
Arnius Bijanskis

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302434062
PVM kodas
LT100005007018
UAB „Avastata“ – tai įmonė, kurios veiklos centre yra standartinių ir nestandartinių korpusinių baldų gamyba. Įmonės produkcijos ženklas – išskirtinis dizainas ir kokybė. Bendrovė savo darbą pradėjo 2009 m. statybos ir baldų gamybos sektoriuose. Šiandien UAB „Avastata“ veiklos pagrindas – standartiniai ir nestandartiniai korpusiniai baldai, jų gamyba. Įmonė sėkmingai dirba ne tik visoje šalyje, bet ir įgyvendina užsienio įmonių Lietuvoje projektus. Baldų gamyba užsiimančios UAB „Avastata“ įvertinimą, pripažinimą bei galimybę konkuruoti su kitomis įmonėmis lėmė šie veiksniai:
Modernumas. Standartiniai ir nestandartiniai baldai gaminami moderniomis CNC programinio valdymo staklėmis. Taip pat įrengta moderni automatinė dažymo linija.
Bendradarbiavimas. Plėtodama savo veiklą, kurios esmė yra standartiniai ir nestandartiniai baldai bei jų gamyba, įmonė visą veiklos laikotarpį sėkmingai bendradarbiauja ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio partneriais. Tokio bendradarbiavimo rezultatas – puikiai įgyvendinti projektai ir teigiami užsakovų atsiliepimai.
Kūrybiškumas. Kūrybingų darbuotojų komanda ne tik domisi Europos šalių madų tendencijomis, bet ieško ir savitų sprendimo būdų, siekdama patenkinti klientų poreikius, kurių tikslas – išskirtinio dizaino, kokybiški baldai. Tokiu būdu buvo suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti įvairūs baldai individualiuose namuose, viešbučiuose, vaikų darželiuose ir kituose objektuose.
Investicijos. Baldų gamyba užsiimanti UAB „Avastata“ didelę pelno dalį skiria įrangos modernizavimui, darbuotojų motyvacijos didinimui, darbo ir poilsio sąlygų užtikrinimui. Ypatingas dėmesys skiriamas įmonės reprezentacijai – pastatų atnaujinimui, aplinkos įvaizdžio kūrimui, interjerui ir kitoms detalėms. Todėl 2014 metais Akmenės rajono savivaldybės administracija išrinko UAB „Avastata“ kaip gražiausiai aplinką tvarkančią įmonę.
daugiau...

Veikla

Baldai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis