Paieškų šiandien: 3525

Baltic Pack, UAB

Ateities pl. 40 (Petrašiūnai), 52112 Kaunas
Telefonas
(8 37) 302050
Tinklalapis
www.balticpack.lt
El. paštas
info@balticpack.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Direktorius
Kastytis Šapoka

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300072846
PVM kodas
LT100001989512
Bendra Lietuvos-Prancūzijos įmonė BALTIC PACK, nuo 1994 m. dirbanti pakavimo technologijų srityje, siūlo aukštos kokybės pakavimo medžiagas ir įrengimus Lietuvoje, visose Baltijos šalyse bei Rusijoje ir Baltarusijoje. Mes pateikiame Jums kvalifikuotą informaciją priimant sprendimus, padedame teisingai pasirinkti pakavimo medžiagas ir įrengimus, suteikiame garantinį įrengimų aptarnavimą. Be įvairių pakavimo būdų ir pakavimo technologijų, taip pat siūlome platų prieskonių asortimentą mėsos produktams, maistinių priedų duonos ir pyrago gaminiams.
Nuo 2012 m. UAB „Baltic Pack“ savo veiklą pradėjo plėsti prekyba Prancūzijos mažųjų gamintojų vynu ir tokiais stipriaisiais alkoholiniais gėrimais, kaip armanjakas, kalvadosas.
Veiklos sritis: didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto pakavimo medžiagomis, pakavimo paslaugos, įrengimai maisto pramonei, maisto pakavimo technologijos, priedai maistui ir gėrimams.
Gaminama produkcija ir prekyba: pakavimo medžiagos termoformavimo ir “flow pack” įrengimams, PP, EPS ir aliuminio pakavimo indeliai, vakuuminiai maišeliai, termosusitraukiantys maišeliai, maišeliai iš CPP, LDPE, BOPP, popieriniai maišeliai, tinklai ir tinkliniai maišai daržovėms, vaisiams, prieskoniai ir priedai mėsos ir žuvies pramonei, raugai ir bioapsauginės kultūros pieno pramonei, aromatai maisto ir gėrimų pramonei.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis