Įmonių sąrašas

Dažytojų brolija, UAB

Islandijos pl. 95-57 (Eiguliai), 49176 Kaunas

(8 687) 45225
    www.dazytojubrolija.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 687) 45225
Direktorius
Vidas Leščinskas
Įmonės kodas
304054888
PVM kodas
LT100009477813
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Dažytojų brolija, UAB

Sienų tinkavimo, glaistymo darbai
Dažymo ir dekoravimo darbai
Garantija mūsų atliktiems darbams - 5 metai .
Esame po viena vėliava susibūrusių profesionalių dažytojų komanda, atliekanti sienų tinkavimo, glaistymo, dažymo ir dekoravimo darbus.
Kodėl Jums verta pasirinkti mus? Mes esame aktyvūs savo srities specialistai, mūsų stiprybė ta, kad esame tik glaistytojai - dažytojai. Tai darbas, kurį mėgstame, atliekame noriai ir atsakingai, nuolat tobulindami savo gebėjimus, kas leidžia optimaliai panaudoti darbo laiką ir kokybiškai bei laiku atlikti prisiimtus įsipareigojimus. Kinų išmintis sako - mažiau yra daugiau, todėl didelė patirtis vienoje srityje yra aukštesnės kokybės garantija.
Specializuodamiesi savo srityje išnaudojame visus XXI amžiaus teikiamus technikos privalumus: tinko paruošimo mašinas, glaisto purškimo aparatus, profesionalias glaisto šlifavimo mašinėles, kokybišką dažymo įrangą. Todėl nuspalvinsime Jūsų buitį profesionaliai - namus, butus, biurus, parduotuves ar kitus objektus. Jums darbas bus atliktas kokybiškai, per sutartą laiką ir už suderėtą kainą, kuri tikrai neviršys šalies kainų vidurkio.
Visada tarsimės su Jumis kaip geriau įgyvendinti projektą, kad išvengti nereikalingų darbų ir sumažinti sąnaudas, siekiant optimalaus rezultato.
Nemokamai Jums patarsime, pakonsultuosime bei sudarysime sąmatas. Kreipkitės, ir darbas su mumis sutaupys Jums laiko ir nervų.
Jūsų patalpos, idėjos, pageidavimai - mūsų patirtis, darbas, atsakomybė
Garantija mūsų atliktiems darbams - 5 metai.
daugiau...