Paieškų šiandien: 21094

Danrita, UAB

Rytinio Kelio g. 13, 75122 Šilalė
Telefonas
(8 449) 53364
Tinklalapis
www.danrita.lt
El. paštas
info@danrita.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-18.00, VI 8.00-14.00
Direktorius
Ramūnas Aleksandravičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300067379
PVM kodas
LT100001310913
Įmonė specializuojasi šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir oro kondicionavimo sistemose, taip pat vidaus ir lauko inžinerinių tinklų prekyba bei montavimu. Vykdo didmeninę ir mažmeninę santechnikos ir statybinių medžiagų prekybą.
UAB „DANRITA“ - Lenkijos katilų gamintojo „Kotłospaw“ distributorius Lietuvoje. Įmonė prekiauja jų gaminamais produktais, atlieka garantinį ir pogarantinį katilų aptarnavimas. Montuojame, reguliuojame, tikriname katilų techninę būklę.
Pirkėjams siūlome ir kitų prekinių ženklų bei gamintojų šildymo katilus, radiatorius, santechnikos įrenginius, vonios kambario, santechninės keramikos, vandens šildytuvus, buitinius nuotekų valymo įrenginius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangas.
Mūsų darbuotojai padės išsirinkti individualius poreikius atitinkančius produktus, pakonsultuos visais santechnikos, šildymo parinkimo klausimais.
SPSC ir VEI prie EM atestuota įmonė suprojektuos ir sumontuos šildymo, vandentiekio, nuotekų, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas, atliks garantinį aptarnavimą ir eksploatacijos priežiūros darbus.
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis