Paieškų šiandien: 8430

Dekoloma, UAB

P. Lukšio g. 32 (Žirmūnai), 08222 Vilnius
Telefonas
(8 614) 63062
Tinklalapis
www.loftsystem.lt
El. paštas
info@loftsystem.lt
Darbo laikas
I-V 10.00-18.00
Direktorius
Markas Bludovas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302635421
PVM kodas
LT100006183217
UAB „Dekoloma“ siūlo platų dekoratyvinių 3D plokščių pasirinkimą – kolekcijoje gausu modelių, kuriuos galima pritaikyti skirtingų stilių interjerams, bei naudoti įvairių paskirčių patalpose – nuo svetainės iki vaiko kambario, ar net vonioje, baseine. Dekoratyvinės plokštės lengvai montuojamos bei kokybiškos (pagrindinė sudėtinė medžiaga - gipsas), taip pat verta paminėti neribotą spalvų spektrą - galite suteikti plokštėms bet kokią norimą spalvą iš dažų paletės, nes jų originali spalva yra balta ir jos pritaikytos dažymui.
Žaidžiant su spalva ir 3D efektu sukuriama ypatinga atmosfera, o panaudojus apšvietimą, plokščių tekstūra dar labiau išryškėja ir suteikia būstui jaukumo, individualumo, reljefinis akcentas pabrėžia šeimininkų kūrybinę sielą. Plokštės gali padengti visą sienos plokštumą ar tik jos dalį, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo. Kiekvienas iš variantas tam tikroje situacijoje atrodo efektingai, pagyvina interjerą. Net ir kelios tinkamai įkomponuotos į interjerą plokštės gali sukurti unikalią nuotaiką.
Dekoratyvinės 3D plokštės tinka ne tik privataus interjero dekoravimui, bet ir visuomeninėms erdvėms - biurams, restoranams, grožio salonams, klubams, kino teatrams, vitrinų apipavidalinimui.
Plokštės pagamintos iš natūralių sudėtinių dalių, kurių pagrindinė - gipsas, tad jos visiškai nekenkia aplinkai ir žmonėms. Jų sudėtyje nėra jokių toksinių ir lakiųjų medžiagų, todėl tai yra ekologiškas produktas.
Loft Design System dekoratyvinės plokštės - tai puikus pasirinkimas visiems įdomių formų ir netradicinių sprendimų mėgėjams. Jei iškyla problema kaip patraukliai užpildyti sienas patalpoje, plokštės gali pagelbėti šioje situacijoje - neįprasta faktūra subtiliai užpildys tuščią plokštumą ir nereikia baimintis dėl grėsmės optiškai sumažinti kambarį. Jų ekspresyvumu atkreipsite dėmesį į detales arba nišą, kurioje dedate knygas, stovi skulptūra ar augalas.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis