Paieškų šiandien: 6167

Destata Profil, Klaipėdos skyrius, UAB

Dubysos g. 25, 91001 Klaipėda
Telefonas
(8 46) 312264
Tinklalapis
www.destataprofil.lt
El. paštas
klaipeda@destataprofil.lt
Lietuviško kapitalo, gamybos-komercijos įmonė įkurta 1999 metais - gerai žinoma, statybos pramonės šakoje. Turinti biurus didžiuosiuose Lietuvos miestuose:
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, platų verslo partnerių ir distributorių, atstovų tinklą.
UAB "Destata Profil" - gamybos-komercijos kompanija, kurioje šiandien galima pažinti profesionalius darbuotojus, rasti platų stogo, sienų dangų ir kitų prekių asortimentą.
Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, kokybiškos prekės, lanksti atsiskaitymo sistema, nuolatos didėjantis prekių asortimentas, patogus ir greitas prekių pristatymas, nuolatinis ir malonus bendravimas su klientu - tai, kuo UAB "Destata Profil" gali didžiuotis.
Pagrindinė idėja ir skirtumas tarp UAB "Destata Profil" įmonės ir mūsų konkurentų - Manufacturer Direct (tiesiai iš gamintojo). Todėl vadovaudamiesi manufacturer direct (tiesiai iš gamintojo) filosofija klientams sudarome galimybę taupyti resursus ir lėšas. Manome, kad nauda akivaizdi.
Pagrindinės veiklos kryptys: Metalinių stogo ir sienų dangų gamyba ir prekyba Lietuvoje ir užsienyje.
Plieninės stogų ir sienų dangos, trapeciniai stogų ir sienų profiliai, falciniai profiliai. Metalinių karkasinių konstrukcijų profilių, termoprofilų, lankstinių gamyba ir prekyba. Z, C, U, tipo ilginiai. Prekės: "Sandwich" tipo daugiasluoksnės ugniai atsparios plokštės. Stogo saugos elementai, vandens nutekėjimo sistema.
Stoglangiai, palėpės laiptai, ventiliaciniai kaminėliai, difuzinės, garo, vėjo plėvelės, fasadų apdailos medžiagos, tvirtinimo elementai. Metalo apdirbimas, metalo gaminių gamyba ir pardavimas. Vidaus pervežimai.
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis