Paieškų šiandien: 26312

E. Žilionio IVV

Pašešupio g. 33, Puskepurių k., 68464 Marijampolės sav.
 (8 677) 36034
    www.egistatyba.lt
Savininkas
Egidijus Žilionis
Tinklalapis
E. Žilionio IVV

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.07.02
Stasys
Aciu Egidijui ir jo darbininkams uz kokybiskai atliktus darbus. Taip pat duoda gerus patarimus.
2016.06.20
valdas
Radau juos internete ir nesigailiu pasamdes, išmano savo darba
2014.09.23
vaidas
Ačiu egidijui už saž ininguma , bei didelis ač iu egidijui ir jo vyrukams uz kokybiškus darbus
2014.02.05
donatas
Aciu Egidijui uz patarimus-kuriu negaili statybos metu ir jo vyrukams uz pastatyta karkasini nama
2014.01.27
igoris
Aciu egidijui ir jo vyrams uz atliktus kokybiškus darbus
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Karkasinių namų - pirčių statyba, renovacija
Stogų profesionalai. Skiedrinai, gontiniai, skalūniniai, keramikinės čerpės
Statybos ir apdailos darbai, terasos
Mes esame lanksčių, energingų ir sumanių žmonių komanda, todėl mūsų užsakovai visada gauna geriausią aptarnavimą ir namus-pirtis statosi naudodami naujausias technologijas.
Tikslas
Mūsų tikslas - nepasiekiamas, nes tai procesas, nuolatinio darnaus, efektyvaus ir kokybiško darbo siekiamybė. Tik toks tikslas mums padeda nestovėti vietoje ir nuolatos tobulėti.
Mūsų istorija
Statau karkasinius namus-pirtis ir dengiu stogus pagal norvegišką technologiją, kuri pasižymi ypatingai tvirtomis konstrukcijomis ir ilgaamžiškumu. Karkasinius namus pradėjau statyti 2003 metais. Namus stačiau Norvegijoje, bei rekonstravau senus karkasinius pastatus Švedijoje ir Norvegijoje. Iš sukauptos patirties galiu pasakyti, kad karkasiniai namai yra ilgaamžiai, ekologiški, labai šilti ir patikimi, jei jie pastatyti kokybiškai ir laikantis technologijų.
Kadangi puikiai išmanau karkasinių namų technologiją dengiu medinių konstrukcijų stogus ir ant mūriniu statinių.
Dirbu labai kokybiškai, laiko patvirtinta technologija ir tik su profesionaliais darbo įrankiais, kurie man suteikia didelį darbo našumą, bei palankius klientui darbo įkainius (dirbu pagal verslo liudijimą).
Atlieku šiuos darbus:
medinių karkasinių konstrukcijų montavimas (sienos, perdangos, stogo, pertvarų, ...),
išorinių sienų apdaila (medžio dailylentės, įvairios plokštės, skarda ir pan.),
stogų dengimas įvairiomis dangomis (keraminės ar betoninės čerpės, šiferis, skarda, bituminės čerpelės, skalūnas,gontais,skiedromis ir tt ...)
vidinių sienų apdaila (medžio dailylentės, GKP, OSB, ...),
karkasinių konstrukcijų izoliavimas vata,
grindų klojimas (laminatas, parketlentės, medžio masyvas, parketas ir pan., ...)
medinių terasų montavimas,liejam pamatu,pirciu statyba-irengimas
Veikla
Norite turėti tvirtą, patikimą, šilumą tausojantį ir nebrangų namą, tai karkasinis namas kaip tik Jums! Mes padėsime Jums šią svajonę įgyvendinti nepatiriant diskomforto ar streso, kurį dažnai jaučia namus besistatantys žmonės. Pažadame Jums geras emocijas statybos metu. Kiekvieną kartą atvykę į statybos aikštelę galėsite džiaugtis darbų pažanga ir malonia atmosfera.
Šiuos pažadus mums įgyvendinti padeda vadovo patirtis ir jauni, energingi darbuotojai. Taip pat geras emocijas suteikia švari statybos aikštelė. Ji būna žymiai švaresnė, kai statomi karkasiniai namai.
Jei statotės namą pirmą kartą ir nežinote nuo ko reikia pradėti, mes galime Jums padėti!.
Žmonės, kurie turi daugiau patirties statybose, taupo pinigus, bet ne laiką, ir nori, kad mes atliktume tik dalį darbų, pavyzdžiui, pastatytume namą su daline vidaus ir pilna lauko apdaila. Tokius klientus taip pat kviečiame kreiptis į mus. Jums tai bus pats lengviausias statybos etapas, o mums malonumas dirbti Jums.
Mūsų specializacija yra medinės konstrukcijos ir jų apdaila, tačiau visada yra žmonių, kurie namą statosi pirmą kartą ir nežinodami kaip tai atlikti, iš vienos įmonės nori gauti visą paslaugų kompleksą, tada taip pat mes pagelbstime. Mūsų ilgalaikė darbo patirtis padėjo mums atsirinkti patikimiausius ir geriausius atskirų sričių specialistus, ir kai visi pradedame siekti bendro tikslo, prinoksta saldūs darbo vaisiai – patenkintas užsakovas ir puikus jo namas.
daugiau...

Žemėlapis