Paieškų šiandien: 5934

EKO2ŠILUMA, UAB (Vilniaus filialas)

Eigulių g. 2, 03150 Vilnius
 (8 603) 90004
    www.eko2siluma.lt
Tinklalapis
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Tinklalapis
EKO2ŠILUMA, UAB (Vilniaus filialas)

Facebook profilis

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Gyvenk šiltai - mokėk mažai!
Garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -28o C!
Garantija 5 metai.
UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje. Tai ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, kurios tikslas, kad MITSUBISHI ELECTRIC produkcija klientą pasiektų net atokiausiose mūsų šalies vietovėse.
UAB „EKO2ŠILUMA“ siūlo: oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurblius;kondicionierius; rekuperacines sistemas; City Multi ir kitas sistemas stambiems objektams.
MITSUBISHI ELECTRIC – tai aukščiausios klasės šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo įranga rinkoje, optimaliai pritaikyta būtent šiaurinio klimato šalims.
UAB „EKO2ŠILUMA“ taip pat atstovauja žinomą Švedijos gamintoją HEATACC, esame oficialūs atstovai Baltijos šalyse. Lietuvai jau pradėjome tiekti naująjį produktą – rinkoje analogų neturinčias patentuotos konstrukcijos akumuliacines talpas, kurios itin efektyviai veikia kartu su MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliais. Galime pasiūlyti įvairius akumuliacinių talpų variantus ne tik individualiems namams, bet ir daugiabučiams, viešbučiams bei kitiems stambiems objektams
daugiau...

Prekiniai ženklai

Filialai

Parodyti filialus žemėlapyje

EKO2ŠILUMA, UAB
Partizanų g. 27 (Dainava), 49456 Kaunas, tel.: (8 37) 350075

EKO2ŠILUMA, UAB (Vilniaus filialas)
Eigulių g. 2, 03150 Vilnius, tel.: (8 603) 90004

Žemėlapis