Įmonių sąrašas

Edrija, UAB

Plieno g. 10, 95112 Klaipėda

(8 46) 341240
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 46) 341240
Tinklalapis
www.edrija.lt
El. paštas
info@edrija.lt
Generalinis Direktorius
Edmondas Dargis
Įmonės kodas
141844491
PVM kodas
LT418444917

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Edrija, UAB

1999 metais įkurta specializuota statybos uždaroji akcinė bendrovė „Edrija“ projektuoja, montuoja, renovuoja lauko ir vidaus inžinerinius tinklus, projektuoja ir montuoja ryšių komunikacijas, vaizdo stebėjimo ir apsaugines signalizacijos sistemas, atlieka bendruosius ir specialiuosius pastatų statybos darbus. 2005 metais bendrovėje įkūrus geodezinę tarnybą, praplėtus projektavimą ir įsigijus šiuolaikinius procesų kokybės kontrolės matavimo prietaisus, statinio statybos projektai vykdomi nuo efektyviausio sprendimo statybos darbų atlikimui parinkimo iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti.
UAB „Edrija" veiklos strategija orientuota į rinkos plėtrą - naujų rinkų paiešką ir įsisavinimą, stiprinant pozicijas jau įsisavintose rinkose. Konkurencija skatina domėtis naujovėmis, neatidėliojant spręsti atliekamų darbų kokybės klausimus, nuosekliai investuoti į personalą, šiuolaikines technologijas ir techniką, bei tobulėti ir ieškoti būdų, kaip rinkoje tarp konkurentų išlikti lyderiu.
Nuo 1999 metų UAB „Edrija“ atlieka susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų statybos bei renovacijos darbus taikant betranšėjes technologijas, jos yra viena pagrindinių UAB „Edrija“ veiklos plėtros krypčių. Šios technologijos šiai dienai yra moderniausios ir pažangiausios, kurias pasitelkus tiesiami nauji bei renovuojami susidėvėję vamzdynai, esantys po kelio dangomis, geležinkelio bėgiais bei gamtinėmis kliūtimis
UAB „Edrija“ formuodama kolektyvą pirmenybę teikia turintiems patirties, iniciatyviems ir motyvuotiems žmonėms.
Su turima technika ir technologine įranga, kurios šiai dienai eksploatuojama daugiau kaip 250, bendrovė ne tik gali įgyvendinti sudėtingus ir didelės apimties projektus, bet ir pasiūlyti ekonomiškesnių, aplinką tausojančių statinio statybos sprendimo būdų.
Bendrovės vykdoma veikla sertifikuota ir valdoma pagal kokybės ISO 9001, aplinkos apsaugos ISO 14001 ir darbuotojų saugos ir sveikatos OHSAS 18001 vadybos sistemų standartų reikalavimus.
UAB „Edrija“ plėtodama verslą, pagrįstą pačiais pažangiausiais darbo metodais ir ekologiškomis technologijomis, stengiasi prisidėti prie šalies žmonių gerovės ir aplinkos apsaugos.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas