Įmonių sąrašas

Elesanta, UAB

01001 Vilnius

(8 652) 99788
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 652) 99788
Tinklalapis
www.elesanta.lt
El. paštas
info@elesanta.lt
Generalinis Direktorius
Marius Rusteika
Įmonės kodas
167609778
PVM kodas
LT676097716

Elesanta, UAB

UAB „Elesanta“ įkurta 2000 m. balandžio mėn. Molėtuose. Teikdama kokybiškas savo paslaugas įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje. Tai atspindi ir augantys ekonominiai veiklos rezultatai.

UAB „Elesanta“ yra įmonė, teikianti elektros (lauko ir vidaus) instaliacijos montavimo darbus, elektrinius matavimus, pilną dokumentacijos paruošimą susijusį su elektrofizikiniais matavimais, žaibolaidžių montavimus, įžeminimo sistemų įrengimą, telekomunukacinių tinklų, apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos montavimą, elektros ir silpnų srovių montavimo ir projektavimo darbus.

Įmonėje dirba 20 kvalifikuotų, turinčių atestacijas darbuotojų. Per 15 veiklos metų įmonė užsitarnavo patikimo patnerio vardą. Įmonės užsakovai, gen.rangovai, tiekėjai yra didelės Lietuvos įmonės, turinčios savo rinkos dalį. Pagrindinis įmonės veiklos principas yra kokybės siekimas, kad būtų pasiekti patys optimaliausi rezultatai, įmonėje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir naudojami pasaulyje žinomų firmų įrengimai.

Vizija - siekti tobulumo savo srityje, tapti patikima, patrauklia įmone kiekvienam klientui.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas