Paieškų šiandien: 12028

Ensto Finland oy Building Technology atstovybė Lietuvoje

01001 Vilnius
 (8 699) 25156
    www.ensto.com
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Atstovas
Gintaras Gardauskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
0130215-8
Tinklalapis
Ensto Finland oy Building Technology atstovybė Lietuvoje
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Ensto - Suomiškas patikimumas, patirtis ir kokybė
Grindų šildymas, elektriniai šildytuvai, šviestuvai
Kreipkitės - nesigailėsite
Ensto – yra Suomijos gamybinių kompanijų Grupė, kuri specializuojasi elektros prietaisų ir sistemų kūrimu, tobulinimu, rinkodara bei prekyba. Ensto įkurta 1958 metais, Suomijoje. Šiuo metu turi veikiančias dukterines įmones septyniolikoje valstybių.
Ensto šilumos produkcija – tai aukščiausios kokybės elektrinio šildymo, temperatūros palaikymo, namų, visuomeninių patalpų, lauko aikštelių, takų ir šaligatvių, vandentiekio, stogų bei lietvamzdžių visapusiškos apsaugos nuo užšalimo, sistemos. Tai yra konvekciniai patalpų šildytuvai, grindų, vandentiekio vamzdžių, lauko aikštelių šildymo kabeliai, apsaugos nuo užšalimo ir kontrolės priemonės.
Ensto siūlo didelį vidaus ir lauko naudojimo šviestuvų pasirinkimą: ligoninėms, visuomeniniams pastatams ir gyvenamiesiems namams. Tai atsparūs smūgiams, pagaminti iš perdirbamo, UV spinduliams atsparaus, be halogenų, polikarbonato, IP44 apsaugos klasės. Kartu su šviestuvais su kaitinėmis lempomis, kompanija siūlo ekonomiškus liuminescencinius bei su PIR, pasyviu infraraudonųjų spindulių judesio ir šviesos davikliu, šviestuvus. Ensto šviestuvai puikiai tinka tiek naujai statomuose pastatuose, tiek ir remontuojamuose.
Ensto NET gaminiai – tai didelė įvairovė montažinių bei paskirstymo jungčių, paskirstymo blokų ir priedų jiems mobiliai, daugkartinei bei daugiafunkcinei instaliacijai. Ensto instaliaciniai gaminiai pagaminti iš atsparaus mechaniniam poveikiui, nekenksmingo sveikatai - be halogenų, polikarbonato.
Ensto Finland OY, Building Technology atstovybė Lietuvoje – tai organizacija, dirbanti su projektavimo, statybinėmis, didmeninės prekybos, elektros instaliavimo ir montavimo darbus atliekančiomis kompanijomis, Ensto produkcijos vartotojais.
Esame pasiruošę suteikti visą Jus dominančią techninę bei kitokią galimą informaciją elektronine bei spausdintine forma, produkcijos pavyzdžius, pagalbą Ensto sistemų projektavimo, instaliavimo bei montavimo darbuose, bei aptarti bendradarbiavimo galimybes.
daugiau...

Prekiniai ženklai