Paieškų šiandien: 9636
Įmonių sąrašas

Euroservis plius, UAB

Kalvarijų g. 125 (Žirmūnai), 08221 Vilnius

(8 661) 19606
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 661) 19606
Tinklalapis
www.espsvara.lt
El. paštas
info@espsvara.lt
Direktorė
Galina Blaževič
Įmonės kodas
301819087
PVM kodas
LT100004829912

Apie Euroservis plius, UAB

UAB "Euroservis plius" - įmonė, teikianti kasdieninio, periodinio ir poremontinio valymo paslaugas.
Esame veržli, kokybiškai atliekanti paslaugas, turinti kruopščiai atrinktus kvalifikuotus darbuotojus ir galimybę naudoti ELECTROLUX, KARCHER, FILMOP, ETTORE įrangą, DR.SHNELL, PRAMOL-CHEMIE AG cheminius komponentus, naudotis prieparatus, skirtus profesionaliam valymui, aptarnauti didelius ir reiklius klientus. Mūsų darbas visada atliktas greitai, profesionaliai ir nepriekaištingai. Naudodami pagrindines įmonės vertybes, tokias kaip kokybė, patikimumas, lankstumas, bendradarbiavimas ir, svarbiausia, - dėmesys klientui, įgijome daug patikimų klientų ir partnerių, taip įgydami dar daugiau patirties. Įmonės kredo - mums svarbus kiekvienas klientas!
Mūsų tikslas - garantuoti, kad būtų patenkinti klientų poreikiai!
"Euroservis plius" darbuotojai nuolat tobulina žinias seminaruose, todėl įmonėje dirba tik patyrę, atitinkamą kvalifikaciją turintys darbuotojai.
Darbui privačiame sektoriuje bei biuruose atrenkame tiktai patikimus, lanksčius, atitinkamų žinių turinčius, atsakingus darbuotojus, kuriais pasitikime Mes, todėl ir Jūs galite drąsiai jais pasitikėti!
NAMŲ IR BUTŲ VALYMAS
Mūsų įmonėje dirba tik oficialiai įdarbinti darbuotojai. Darbui privačiame sektoriuje darbuotojai yra atrenkami atidžiai atsižvelgiant į šiuos kriterijus: Atsakingumas; Patikimumas; Kruopštumas.
Visi darbuotojai turi rekomendacijas. Jais pasitikime mes, todėl galite pasitikėti ir Jūs.
Atliekame šias valymo paslaugas: Patalpų valymas po remonto ir statybos darbų; Generalinis valymas ir reguliarus namų tvarkymas; Lyginimo ir skalbimo paslaugos; Kilimų ir kiliminės dangos cheminis valymas;
Minkštų baldų cheminis valymas; Odinių baldų valymas ir impregnavimas; Kietųjų baldų valymas, poliravimas; Įvairių grindų dangų valymas, šveitimas; Kietųjų dangų impregnavimas, vaškavimas ir poliravimas; Baseinų, pirčių, sūkurinių vonių valymas; Sieninių plytelių, lubų valymas; Langų, vitrinų, fasadų valymas; Higienos prekių bei įrangos tiekimas; Medžių genėjimas, gyvatvorių formavimas; Žolės pjovimas, daržų ir gėlynų priežiūra; Lietvamzdžių ir stogų valymas;
Sniego valymas rankiniu būdu nuo praėjimų ir druskos pabarstymas žiemos sezono metu.
BIURŲ VALYMAS
Ar žinote, kad, naudodamiesi mūsų siūlomomis valymo paslaugomis, Jūs sutaupote iki 50 proc. lėšų, nes:
Jums nereikia mokėti mokesčių, susijusių su darbuotojo išlaikymu; Jums nekainuoja pakaitinis darbuotojas atostogų ar ligos metu; Jums nereikia mokėti tiesioginių išlaidų, susijusių su pakaitinio darbuotojo išlaikymu, taip pat papildomų išlaidų, ieškant pakaitinio darbuotojo; Jums nereikia pirkti valymo inventoriaus bei valymo priemonių.
Atliekame šias valymo paslaugas: Reguliarus verslo patalpų tvarkymas; Patalpų valymas po remonto ir statybos darbų; Generalinis valymas; Kilimų ir kiliminės dangos cheminis valymas; Minkštų baldų cheminis valymas; Odinių baldų valymas; Kietųjų baldų valymas, poliravimas; Įvairių grindų dangų valymas, šveitimas; Kietųjų dangų impregnavimas, vaškavimas ir poliravimas; Baseinų, pirčių, sūkurinių vonių valymas; Sieninių plytelių, lubų valymas; Langų, vitrinų, žaliuzių ir fasadų valymas; Higienos prekių bei įrangos tiekimas; Medžių genėjimas, gyvatvorių formavimas; Žolės pjovimas;
Daržų, gėlynų priežiūra; Sniego valymas rankiniu būdu ir druskos pabarstymas žiemos sezono metu.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas