Paieškų šiandien: 22730

Formus, Klaipėdos filialas, UAB

Tilžės g. 60, 212 kab., 91108 Klaipėda
Telefonas
(8 46) 258756
Tinklalapis
www.formus.lt
El. paštas
klaipeda@formus.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Bendra Lietuvos - Vokietijos klojinių sistemų kompanija „Formus“ yra oficialus „Huennebeck“ prekės ženklo atstovas Lietuvoje ir siūlo naujų bei naudotų klojinių pardavimą ir nuomą.
Mūsų klojinių sistemų paletėje, viskas ko tik gali prireikti kokybiškoms ir inovatyvioms šiuolaikinėms konstrukcijoms. Siūlome ne tik standartines pagrindines klojinių sistemas Rasto (lengvoji sienų sistema), Manto (sienų, liftų šachtų su sutraukiamais kampais, kolonų sistema), Topflex ir Topec (perdangų sistemos), ID15 (didelias apkrovas atlaikanti bokštelių sistema aukštoms perdangoms), bet ir inovatyvias sistemas infrastruktūriniams projektams (tiltams ir viadukams).
„Huennebeck“ inovatyvios ir aukščiausios kokybės klojinių sistemos tarnauja statybų sektoriui visame pasaulyje jau daugiau kaip 90 metų. Džiaugiamės, kad „Huennebeck“ klojinių sistemas galime pasiūlyti ir Jums!
Mūsų ekspertų komanda turinti daugiau nei 20 metų patirtį statybų sektoriuje, patars renkantis klojinius bei suteiks profesionalų aptarnavimą ir inžinerinį palaikymą.

Turite aukštus kokybės reikalavimus? Ieškote inovatyvių sprendimų? Kreipkitės į mus, nes „Formus”, tai:

Inovatyvios šiuolaikiškos technologijos
Daugiau nei 90 metų patirtis statybų sektoriuje
Profesionalus aptarnavimas ir inžinerinis palaikymas
Ypatingai aukšti kokybės ir saugumo standartai
Mokymai ir seminarai
Efektyvi logistika
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis