Paieškų šiandien: 8282

Gbo Fastening Systems Sp. z o.o.

01001 Vilnius
Telefonas
(8 655) 51211
Tinklalapis
www.gunneboindustries.pl
El. paštas
jaroslav.gaidys@gunneboindustries.pl
Vadovas
Jaroslav Gaidys

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
190279500
PVM kodas
PL5860066998
Gunnebo Industries nuo 1764 m siūlo aukščiausios kokybės tvirtinimo ir montavimo sistemas ir susijusias paslaugas. Mūsų produktai pasižymi labai aukšta kokybe, atitinkančia ypatingai griežtus Skandinavijos ir ES standartus. Tai užtikrina inovacijų gausa ir puikus viso gamybos proceso valdymas, todėl mūsų produktais pasitiki tiek specialistai, tiek privatus klientai.
Prieš 15 metų Gunnebo Industries priimė sprendimą steigti įmonę Lenkijoje. Pradžioje Gunnebo industries Sp. z o.o. gamino tik Skandinavijos rinkai. Šiandien GBO Industries Sp. z o.o. prekiauja savo gaminiais Lenkijoje ir eksportuoja į daugelį Centrinės ir Rytų Europos šalių: Čekiją, Slovakiją, Rumunija, Skandinavijos šalis, Lietuvą, Latviją, Estiją, taip pat Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją.
Platus Gunnebo gaminių asortimentas – tvirtinimo dėtalės, sraigtai, varžtai, vinys ir kiti gaminiai atitinkanti gyvenamosios, pramoninės ir specialios paskrties pastatų statybos poreikius. Pas mus visada surasite Jūsų poreikį ir griežtus reikalavimus atitinkantį tvirtinimo elementą.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas