Įmonių sąrašas

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras

R. Kalantos g. 80 (Petrašiūnai), 52364 Kaunas

(8 37) 451434
    www.profcentras.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 451434
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 456248
Direktorius
Ričardas Šeštokas
Statybos sektorinis praktinio mokymo centras - R. Kalantos g. 80, LT-52364 Kaunas.
Įmonės kodas
190972373

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00 V 8.00-15.45
Antradienis
8.00-17.00 V 8.00-15.45
Trečiadienis
8.00-17.00 V 8.00-15.45
Ketvirtadienis
8.00-17.00 V 8.00-15.45
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras

Profesinis mokymas – sėkmingos karjeros pagrindas. Šiandien profesinis mokymas patrauklus visiems, norintiems įgyti paklausią profesiją, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, įgyvendintų savo karjeros planus.
Tokias tendencijas švietimo sferoje pastebi ir netrukus veiklos trisdešimtmetį minėsiančiame Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre dirbantys specialistai.
Centre siekiama padėti kiekvienam atrasti jam priimtiniausią mokymosi būdą. Jame dirbančių specialistų teigimu,
nuolat skiriamas dėmesys ugdymo procesų gerinimui, nepamirštama orientuoti ugdymo turinį į asmens esminių kompetencijų, ypač mokėjimo mokytis, pilietiškumo, verslumo, skaitmeninio raštingumo ugdymą. Pedagogams svarbu, kad mokinys, baigdamas mokyklą, būtų pasirengęs gyventi, toliau mokytis ir sėkmingai dirbti šiuolaikinėje visuomenėje.
Centro siūlomos mokymo programos diferencijuotos pagal stojančiųjų poreikius ir jau turimas žinias bei išsilavinimą.
Neturintiems pagrindinio išsilavinimo, siūloma jį įgyti paraleliai mokantis apdailininko, mūrininko (betonuotojo), staliaus ir suvirintojos specialybių.
Turintiems pagrindinį išsilavinimą siūloma įgyti vidurinį, tuo pačiu metu mokantis baldžiaus, pastatų restauratoriaus, pastatų šiltintojo, socialinio slaugytojo ar statybos verslo paslaugų teikėjo specialybės. Šių specialybių taip pat kviečiami mokytis ir jau turintys vidurinį išsilavinimą asmenys.
Centre esama ir mokymo programų, skirtų mokiniams, baigusiems specialiųjų mokyklų 9 ir 10 klases, bendrojo ugdymo mokyklų, kurie mokėsi pagal individualizuotą ir pritaikomąją programą. Šiems jaunuoliams siūloma rintis apdailininko, avalynės taisytojo, floristo, lengvųjų dirbinių pynėjo ir lengvųjų drabužių siuvėjų, staliaus ir virėjo specialybių. Centras taip pat vykdo ir formaliojo tęstinio mokymo programas.
Skaičiuojama, kad nuo centro įkūrimo parengta per 5780 įvairių profesinio mokymo programų specialistų.
Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre dirbantys specialistai savo žinias nuolat atnaujina ne tik seminaruose ir konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.
Centras aktyviai prisideda prie Leonardo da Vinčio mobilumo projekto „Statybos projektų vadyba“ bei mokytojų kvalifikacijos kėlimo ES šalyse projektų įgyvendinimo. Minėtuose projektuose dalyvavę Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro pedagogai turėjo galimybių gilinti savo žinias ir sėmėsi patirties Prancūzijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Danijoje. Šios galimybės kelti kvalifikaciją užsienyje pedagogams suteikė neįkainojamos patirties bei atvėrė naujas bendradarbiavimo perspektyvas su profesinio ugdymo įstaigomis, esančiomis už mūsų šalies ribų. Besisvečiuodami užsienio šalyse projektų dalyviai iš Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro lankė profesines mokyklas, susitiko su jų vadovais, kurie supažindino su mokymo proceso organizavimu, mokymo programomis, pedagogams buvo suteiktos galimybės pabuvoti naujai įrengtose dirbtuvėse, tiesiogiai susipažinti su praktiniu mokymu, apžiūrėti naudojamą įrangą ir įrenginius bei juos išbandyti. Įvertinus centro patirtį įgyvendinant tarptautinius projektus, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centrui suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija.
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge