Paieškų šiandien: 6297

Komforta, UAB

Deltuvos g. 30, 20122 Ukmergė
Telefonas
(8 340) 51368
El. paštas
rimvydas.komforta@gmail.com
Darbo laikas
I-V 7.00-16.00
Direktorius
Rimvydas Šlepetys

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300130121
PVM kodas
LT100001775510
UAB „Komforta“ pagrindinės veiklos kryptys: Įvairaus tipo katilinių montavimas, modernizavimas ir remontas. Šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimas ir remontas. Šilumos trasų montavimas ir remontas. Pastatų vidaus šildymo sistemų eksploatavimas. Saulės kolektorių sistemų montavimas ir priežiūra. Inžinerijos veikla ir su ja susijusios techninės konsultacijos. Techninis tikrinimas ir analizė.

Viena iš pagrindinių įmonės veiklos sričių - daugiabučių gyvenamųjų namų inžinerinės sistemos: Kompleksinė daugiabučio namo šildymo ir karšto vandens sistemų darbo efektyvumo analizė. Kompleksinis vidaus šildymo sistemos darbo subalansavimas. Konsultacijos šildymo ir karšto vandens sistemos darbo efektyvumui padidinti. Šildymo ir karšto vandens sistemų eksploatacija. Šildymo ir karšto vandens sistemų paruošimas šildymo sezonui. Vidaus šildymo, vandentiekio ir kanalizacijos sistemų montavimas, remontas ir eksploatacija, šilumos punktų automatizavimas.

UAB „Komforta“ pagrindiniai klientai: Fiziniai asmenys ( individualūs gyvenamieji namai, kaimo turizmo sodybos ir pan.). Pramonės įmonės (medžio, metalo apdirbimo, statybinių gaminių ir pan.). Infrastruktūros įmonės ( Šilumos tinklai, Vandentiekio, bei Pastatų administravimo ( butų ūkis ) įmonės). Biudžetinės įstaigos (vaikų lopšeliai-darželiai, mokyklos, sveikatos įstaigos ir pan.) Daugiabučių namų bendrijos

Įmonė turi Energetinės veiklos įmonės statusą, kurį patvirtina Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos išduotas Atestatas Nr.T-0738.

Bendrovė teikia kompleksines paslaugas – nuo sąmatų sudarymo, inžinerinių sistemų montavimo iki paleidimo-derinimo darbų. Taip pat teikiamos konsultacijos statybos, inžinerijos, gamybinėms bendrovėms bei įvairioms įstaigoms.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis