Paieškų šiandien: 2076

Ksaks, UAB

Sausio 13-osios g. 33-32 (Karoliniškės), 01127 Vilnius
Telefonas
(8 614) 11212
Tinklalapis
www.xax-group.com
El. paštas
info@xax-group.com
Direktorius
Evaldas Rimašauskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302716396
Statyba vystosi labai sparčiai. Būsto paklausa pastoviai auga. Bet ką, jeigu Jums pasistatyti savo namą, Jums patogioje vietoje? Tačiau tai ne visada įmanoma dėl nestabilaus grunto. Čia būtina sukurti patikimą ir tvirtą pagrindą. Priešingu atveju, pats pagrindas gali prasėst, o tai savo ruožtu gali sukelti sienų suskilimą arba net pilną suirimą. Tokiu atveju labai geras technologinis sprendimas yra įsriegiamų polinių pamatų įrengimas. Tai sraigtiniai poliai, kurie turi pjaunantį antgalį, neleidžiantį namui prasėsti. Įsriegiami poliniai pamatai gali būti naudojami visur. Sraigtinių polių pagrindas bus patikimai pritvirtinamas žemėje ir neprasės po namo slėgiu. Ir visa tai dėl ypatingos sraigtinių polių formos. Geras sprendimas statant vieno ar dviejų aukštų namą. Sraigtiniai poliai leis Jums pasistatyti pastatą būtent pasirinktoje vietovėje. Ne paskutinėje vietoje yra ir sraigtinių polių gamybos laikas. Mūsų gamybinis cechas pagamins visus būtinus elementus per kelias dienas. Įsriegiamų polinių pamatų montavimas galimas per vieną dieną.
Įsriegiamų polinių pamatų technologija leis statyti namą ant bet kokio sudėtingo reljefo. Kadangi gruntai būna skirtingi, sriegimo poliai gali būti gaminami įvairių dydžių, t.y. tokie, kurie leis užtikrinti pamatų patikimumą. Tokie pamatai yra labai patikimi ir ilgaamžiai. Įsriegiami poliniai pamatai pratarnaus Jums virš 100 metų. Taigi, įsriegiamų polių pamatai yra Jūsų namo saugumo garantas. Šios technologijos dėka, be jokių problemų, Jūs galite statyti savo namą arba pirtį ant upės ar ežero kranto. Įsriegiami poliniai pamatai taip pat leidžia pasistatyti prieplauką, kuri bus labai patikima.
Tarp kitų šių pamatų privalumų yra tai, kad pamatus galima montuoti bet kuriuo metų laiku, pasižymi puikiomis stiprumo ir seisminėmis charakteristikomis, ilgaamžiškumu. Panaudojus įsriegiamus pamatus, konstukcijas prie jų galima tvirtinti iškart, nelaukiant, kol stingsta įprastos statybinės medžiagos, nepaliekama nereikalingo grunto, jie visiškai nedarko kiemo, kaip tai būna betonuojant.
Pasistatyt savo svajonių namą lengva. Tiesiog atkreipkite dėmesį į įsriegiamų polinių pamatų technologiją.
daugiau...

Veikla

Pamatai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis