Paieškų šiandien: 2153

Lietuvos statybininkų asociacija

Lukiškių g. 5-501, 502 (Naujamiestis), 01108 Vilnius
 (8 5) 2125901
    www.statybininkai.lt
El. paštas
Direktorius
Dalius Gedvilas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
121895674
Tinklalapis
Lietuvos statybininkų asociacija
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
1993 m. dvidešimt keturios tuo metu stambiausios Lietuvos statybos įmonės, pritarus Lietuvos Vyriausybei, įkūrė Lietuvos statybininkų asociaciją. Asociacija privalėjo ir privalo įmonėms padėti spręsti ekonomines, juridines, finansines problemas, atstovauti valdžios ir valdymo institucijose, dalyvauti ruošiant juridinius aktus bei reglamentus, telkti pastangas ieškant rinkų šalyje ir užsienyje.
Šiuo metu asociacija jungia 157 (2015 m. kovo mėn. duomenys) statybos, projektavimo, statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamybos, mokymo, draudimo, žiniasklaidos ir t.t. įmonę ir organizacijas. Mūsų gretose taip pat yra Respublikinė langų ir durų gamintojų asociacija, kurią sudaro 22 langų ir durų gamintojai, Lietuvos santechnikų asociacija (15 įmonių) ir Polistireninio putplasčio asociacija (4 nariai).
Lietuvoje pastaraisiais metais pastatyta arba rekonstruota raiškios architektūros administracinių pastatų, bankų, viešbučių, prekybinių objektų, statomi šiuolaikiniai komfortabilūs gyvenamieji namai, gamtosauginiai, pramonės bei inžineriniai statiniai. Daugelis projektavimo ir statybos įmonių turi statybų užsienyje patirtį arba dirba su užsienio investuotojais Lietuvoje. Projektavimo įmonės turi galimybę naudotis ne tik Lietuvos, bet ir Europos šalių normatyvais. Pramonės įmonės yra modernizuotos, gamina šiuolaikinę aukštos kokybės produkciją, dauguma iš jų turi tarptautinius kokybės sertifikatus. Siekdamos sutvarkyti kokybės valdymo sistemas bei turėti galimybę dalyvauti ne tik šalies, bet ir tarptautiniuose konkursuose, daugelis įmonių įdiegė arba diegia kokybės, aplinkos apsaugos vadybos sistemas pagal tarptautinius standartus ISO 9000 ir ISO 14000, taip pat sveikatos ir darbų saugos vadybos sistemą. Asociacija glaudžiai dirba su valstybės ir valdžios institucijomis, Lietuvos pramonininkų konfederacija (esame jos narys) ruošdami verslui palankius įstatymus, nutarimus bei reglamentus. Bendradarbiaujame su respublikinėmis Statybos industrijos, projektavimo, melioracijos ir santechnikos įmonių asociacijomis, Lietuvos architektų ir Lietuvos statybos inžinierių sąjungomis bei kitomis organizacijomis. Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su aukštosiomis, specialiosiomis mokyklomis, rengiančiomis statybos specialistus.Aktyviai dirbame organizuojant Lietuvos bei tarptautines parodas. Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su Vokietijos statybos asociacija, Prancūzijos statybos federacija, Latvijos statybos asociacija, Lenkijos statybos rūmais, bendradarbiaujame ir su kitų šalių panašiomis organizacijomis. Esame Europos statybos industrijos konfederacijos nariais.
daugiau...

Veikla

Asociacijos

Žemėlapis