Paieškų šiandien: 4437

Liudviko statyba, UAB

Mostaičių g. 6-1, Leliai, 91277 Klaipėdos r.
Telefonas
(8 600) 91817
El. paštas
liudvikostatyba@gmail.com
Direktorius
Viktoras Dumša

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
303110775
UAB “LIUDVIKO STATYBA” stato karkasinius namus kurie pasižymi ypatingai tvirtomis konstrukcijomis. Karkasinius namai yra ilgaamžiai, ekologiški, labai šilti ir patikimi, jei jie pastatyti
kokybiškai ir laikantis technologijų. Karkasinis namas ypatingas tuo, kad galima pastatyti didelį namą, nesumokant „didelių“ pinigų. Karkasinio namo kaina paprastai būna žymiai mažesnė už mūrinio namo
kainą. Taip pat šie namai savo kaina nusileidžia ir rastinių namų kainai. Tokio namo šilumos savybės priklauso nuo namo šilumos izoliacijos kokybės, jos storio. Tokį namą apšiltinti kainuoja daug mažiau, nei šiltinti mūrinį namą. Taip pat atliekame vidaus ir išorės apdailos darbus, mūrijimo ir betonavimo darbus. Modulinių, gręžtinių pamatų įrengimas, šlaitinių stogų įrengimas, lietaus nuvedimo ir drenažo įrengimo darbai.
daugiau...

Veikla

Namų statyba

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Liudviko statyba, UAB

YIT Kausta, AB

Naglio g. 4A (Petrašiūnai), 52600 Kaunas
 (8 37) 452348
    www.yit.lt
Įmonių grupė „YIT Kausta“ priklauso didžiausiam Suomijos statybos paslaugų koncernui „YIT Corporation“. Suomijos statybos paslaugų koncernas veikia nuo 1912 m. Įmonės padaliniai veikia Vidurio ir Rytų Europoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rusijoje. YIT priklausančiose įmonėse 8 šalyse dirba per 6 tūkstančių darbuotojų.
Nuo 1966 m. Lietuvoje veikiančią įmonių grupę „YIT Kausta“ sudaro viena didžiausių Lietuvoje rangos, statybos paslaugų ir komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių AB „YIT Kausta“ bei gyvenamosios statybos objektų tiesioginiais pardavimais ir projektų plėtra užsiimanti UAB „YIT Kausta būstas“.

daugiau...