Paieškų šiandien: 4584

Martom, durų salonas

Šiaurės g. 37 (Naujoji Vilnia), 11107 Vilnius
Telefonas
(8 699) 37128
Tinklalapis
www.durusalonas.lt
El. paštas
ntomash@gmail.com
Savininkas
Marijonas Naganovičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
(465) 332-1437
Įmonės MARTOM durų salone rasite platų pasirinkimą vidaus bei lauko durų. Atliekame matavimo ir montavimo paslaugas. Taip pat gaminame baldus pagal individualų užsakymą. Užsakytus gaminius pristatome į namus nemokamai.
Mūsų įmonė dirba nuo 2008, pagrindinė įmonės veikla - durys ir durų įrengimas: mažmeninė ir didmeninė prekyba įvairiausių tipų vidaus ir lauko durimis. Durų asortimentas prasideda nuo ekonominės klasės importuojamų durų, iki durų, pagamintų pagal individualų užsakymą. Prekiaujame ir durų furnitūra: rankenomis, spynomis, cilindrais, vyrių gaubteliais, bei kitomis durų apdailos prekėmis.
Nuo 2010 m. gaminame nestandartinius baldus ir stumdomų durų sistemas. Atliekame matavimo ir montavimo paslaugas. Visuose gaminiuose naudojamos pačios geriausios detalės. Klientui pageidaujant galime pagaminti ir ekonomiškos klasės baldus.
Mūsų durų ir baldų saloną galite rasti Naujoje Vilnioje, Norfos XL pasaže, adresu: Šiaurės g. 37 (įėjimas per drabužių parduotuvę).
Durų salono MARTOM, IĮ PASLAUGOS: Mažmeninė ir didmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis;
Vidaus ir lauko durų individuali gamyba; Specialistų konsultacija - mūsų konsultantai patars, kokios durys geriausiai tiks prie Jūsų namo ar buto interjero; Durų išmatavimas vietoje - jums patogiu laiku patyrę specialistai atvažiuos ir tiksliai išmatuos durų angą; Montavimas - patyrę meistrai įstatys Jūsų užsakytas duris garantuodami aukščiausios klasės aptarnavimą.
Baldų, stumdomų sistemų gamyba - užsakykite baldus pagal savo skoni ir galimybes, nežinant tikslių išmatavimų, visada surasime geriausią sprendimą;
Garantija - atliksime nemokamą remontą arba pakeisime duris, dėl gamybinio broko ar defekto, atsiradusio montuojant duris.
Transportas - visas užsakytas prekes Vilniaus miesto ribose atvežame nemokamai!daugiau...

Veikla

Durys

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.07.09
Albertas
Durų kokybė tikrai gera, bet meistrų niekam nerekomenduočiau, trumpai tariant chalturščikai. Dėjo duris kurias teko pačiam perrinkti, nes pagal meistrą taip turi būti, durys turi girgždėti. pačiam persukus visus vyrius durys negirgžda, jau nekalbu apie kitą darbą, kurį tai pat teko taisyti...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis