Įmonių sąrašas

Masters LT, IĮ

Parko g. 12, Šilagalys, 36221 Panevėžio r.

(8 686) 80522
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 80522
El. paštas
alvydas@masterslt.lt
Savininkas
Alvydas Pūras
Įmonės kodas
168949680
PVM kodas
LT689496811

Masters LT, IĮ

Įmonėje parduodama: šaldytuvai, šaldymo įrengimai, agregatai, kompresoriai, šaldymo kameros, čileriai. Pramoniniai ir buitiniai kondicionieriai, autokondicionieriai. Virtuvės technologinė įranga ir maisto gamybinė įranga.
Galime pasiūlyti pigesnį variantą – kokybišką naudotą įrangą. Elektros įrengimai, elektros instaliacija, elektros agregatai. Elektros įrengimų valdymo, jėgos ir paskirstymo skydai. Remontas, montavimas ir prekyba.
Operatyviai remontuojame valgyklų, kavinių, barų, restoranų virtuvės elektros ir šaldymo įrangą. Pasiūlysime ar suremontuosime kavos aparatą. Maisto gamybinė įranga. Mėsmalių remontas. Montuojame ir remontuojame šaldymo kameras, šaldymo įrangą ir šaldymo agregatus.
Atliekame pramoninės ir buitinės šaldymo įrangos remontą. Pieno pramonės šaldymo įrangos remontas. Čilerių (skysčio atšaldytojų) remontas. Ledų generatorių remontas ir prekyba.
Pasiūlysime kokybišką naudotą šaldymo, virtuvės ir maisto gamybinę įrangą. Ofisui ir namams pasiūlysime ir sumontuosime oro kondicionierius, taip pat atliekame jų remonto darbus. Kondicionavimo įrangos remontas, montavimas, prekyba. Remontuojame ir pildome automobilinius kondicionierius. Automobilinių šaldytuvų ir refrižeratorių remontas. Dirbame pagal iškvietimus. ATVYKSTAME Į VIETĄ – SERVISAS ANT RATŲ!
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas