Paieškų šiandien: 3241

Nekilnojamojo turto projektai, UAB

Žalgirio g. 131-213 (Šnipiškės), 08217 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2490055
Tinklalapis
www.ntprojektai.lt
El. paštas
info@ntprojektai.lt
Direktorius
Renatas Mucharskis

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300139608
PVM kodas
LT100002505511
UAB „Nekilnojamojo turto projektai” atestuota (turinti visas reikiamas licencijas, bei kvalifikuotus darbuotojus atlikti siūlomas paslaugas) kadastrinių matavimų įmonė įkurta 2005 m. rugpjūčio 24 dieną.
UAB „Nekilnojamojo turto projektai” misija – teikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą ir užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę ir darbų kultūrą.
Savo patirtimi ir branda neatsiliekame nuo žinomų ir stambesnių kompanijų. Didžioji apimtis darbų vykdoma užsakovų rekomendacijų pagrindu, taip pat dalyvaujant konkursuose.
Užsakovas gali būti tikras – jo užsakymas bus įvykdytas tiksliai pagal sutartį, laiku ir kokybiškai.
Įmonėje dirba daugiametę patirtį turintys, atestuoti savo srities specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją, taip gerindami darbo kokybę bei našumą. Visus įmonės darbuotojus vienija kompetencija, ilgametė patirtis, profesionalumas, motyvacija dirbti ir siekti gerų rezultatų.
UAB „Nekilnojamojo turto projektai” brangina savo gerą vardą, stengiasi palaikyti ir tvirtinti užmegztus ryšius su visomis įmonėmis.
Siūlome labai įvairias paslaugas, skirtas tiek verslo, tiek privačiam klientui, tiek valstybinėms įmonėms.
Atliekame rangos bei subrangos darbus, matavimus atliekame visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Nėra tokių darbų kuriems turime licencijas, bet negalime atlikti.
Per visą įmonės gyvavimo laikotarpį aptarnavome daug klientų, tarp kurių didžioji dalis fiziniai asmenys. Tarp juridinių asmenų klientų sąrašo (įmonė aptarnavo, arba matininkai, kurie šiuo metu dirba mūsų įmonėje) yra tokios aptarnautos ir aptarnaujamos įmonės: UAB „ATEA“, UAB „Panevėžio miestprojektas“, „Utenos regiono keliai“, UAB „USĖ“, UAB „Technokratija“, UAB „Vilsta“, „Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla“, UAB „PANINVEST“, „ AB „Vilniaus Kranai“, UAB „Inekstra“, kiti architektai, bei savivaldybės įmonės.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis