Paieškų šiandien: 4639

Pietų Megrame, UAB

Šventežeris, 67006 Lazdijų r.
Telefonas
(8 318) 44712
Tinklalapis
www.pietumegrame.lt
El. paštas
info@pietumegrame.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Direktorius
Juozas Megelinskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
165220372
PVM kodas
LT652203716
UAB “Pietų Megrame” plastikinių langų ir durų gaminimo ir montavimo įmonė įkurta 1997 m. rugsėjo 24 d. Šiuo metu įmonėje dirba 93 darbuotojai. UAB “Pietų Megrame “ yra Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos narė. Įmonė yra apdovanota LR aplinkos apsaugos ministerijos, Alytaus apskrities viršininko administracijos, Lazdijų rajono mero padėkomis už aktyvią veiklą bei naujų darbo vietų kūrimą regione.
UAB “Pietų Megrame” gamybinių patalpų plotas - 2500 kv.m. Įmonėje nuolat vyksta gamybinio proceso atnaujinimas bei tobulinimas. 2006 m. įdiegta nauja gamybinė linija. Per dieną pagaminama apie 250 standartinių ir apie 30 nestandartinių gaminių.
UAB “Pietų Megrame” turi apie 30 atstovų visoje Lietuvoje. Įmonės gaminiai eksportuojami į Skandinaviją, Baltarusiją, Rusiją, Angliją, Ispaniją bei kitas Europos Sąjungos valstybes.
UAB „Pietų Megrame“ filosofija ir vertybės
„Už kiekvieno uždirbto lito, kiekvieno pagaminto lango stovi ŽMOGUS. Jis - nesvarbu, ar bus užsakovas, klientas, ar įmonės sargas, montuotojas, padalinio vadovas, direktorius – yra svarbiausias mūsų įmonėje. Nes be žmogaus net ir sudėtingiausi įrengimai, brangiausios technologijos yra tik metalas. Kolektyve turi vyrauti nuostata, skatinanti darbuotoją motyvuotai dirbti. Žmogus darbo vietoje turi jaustis saugiai, o darbo užmokestis neturi varžyti teisės gyventi oriai. Kai žinai, kad esi svarbus kolektyve – vadovas gali būti ramus dėl rezultato ”, - sako bendrovės “Pietų Megrame” generalinis direktorius Juozas Megelinskas.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas