Paieškų šiandien: 5009

Polimeras, UAB

Pramonės g. 4-15, 59138 Prienai
Telefonas
(8 699) 41425
Tinklalapis
www.polimeras.lt
El. paštas
info@polimeras.lt
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Direktorius
Valentinas Kaminskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
170612058
PVM kodas
LT100001000614
Veiklos tikslas -saugoti gamtą ir jūsų pinigus.
Elektrodinė - joninė šildymo sistema; Vandens gerinimo sistema;
Vėdinimo sistema; Šilumos siurblys;

Joninė arba elektrodinė šildymo sistema paremta principu, kad joje esantis šilumos nešėjas (šilumnešis arba elektrolitas) yra šilumines energijos skleidėjas, kuomet juo teka elektros srovė.
Sistema yra visiškai saugi dėl užsidegimo ir pažeidimo elektros srove, tai patvirtina bandymų proktokolai pagal atatinkamus ES standartų reikalavimus. Šios sistemos energijos perdavimo koeficientas ( COP) yra 1,57, tai patvirtino dvi nepriklausomos laboratorijos.

Vandens gerinimo sistema. Vanduo įgyja ''minkšto'' vandens savybes; tai yra nesuformuoja kietų nuovirų (kalkių nuosėdų); suardo senas nuoviras (kalkių nuosėdas) taip išvalydama užkalkėjusį vamzdį; ant plieninių vamzdžio paviršių suformuoja antikorozinį sluoksnį (Fe3O4); taupo valymo priemones (10-12%); teigiamai veikia augalų augimą;
esant tam tikroms sąlygoms padidina betono kietumą (~12%); išsaugoma natūrali mineralinė vandens sudėtis; naikina vandens bakterijas; apie 1/3 sumažina chloro panaudojimą baseinuose.

Vėdinimo sistemos efektyvumas pasiekiamas panaudojus plastikinį kryžminio-priešpriešinio oro srauto šilumokaitį sugrąžinantį iš šalinamo oro iki 95% šilumos. Oro apvedimo vožtuvas (Bypass) skirtas pastato vėsinimui naudojant šaltesnį nakties orą karštuoju vasaros periodu. Constant Flow ventiliatoriai palaiko pastovų pasirinktą oro kiekį. Dėl to pasiekiamas ilgalaikis aukštas naudingumo koeficientas o įrenginio paleidimas ir sureguliavimas yra labai paprastas, automatiškai veikianti apsaugos nuo užšalimo sistema užtikrina optimalią apsaugą nuo užšalimo, apie užterštą oro filtrą pranešama valdymo pulto ekrane.

Termodinaminis šilumos siurblys; Šilumos siurblys yra vienas efektyviausių ir ekologiškai pasiteisinusių technologijų atsinaujinančios energijos srityje. Termodinaminis šilumos siurblys – tai dviejų įrenginių, saulės kolektoriaus ir šilumos siurblio oras-vanduo junginys. Šis įrengimas apjungia tik geriausias anksčiau minėtų įrengimų savybes nepalikdamas vietos jų pirmtakų trūkumams. Lauko blokas pagamintas iš plono nerūdijančio plieno, padegtas specialia danga kuri puikiai sugeria saulės spindulius ir aplinkinio oro temperatūrą. Todėl šis įrenginys sėkmingai dirba tiek šviečiant saulei, tiek naktį ,esant palankiai oro temperatūrai, lauko blokas neturi jokių besisukančių dalių galinčių sugesti ar susidėvėti ir nenaudoja elektros energijos.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis