Įmonių sąrašas

Pribus, Kauno filialas, UAB

A. Juozapavičiaus pr. 21 (Šančiai), 45238 Kaunas

(8 601) 26303
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 601) 26303
Tinklalapis
www.pribus.lt
El. paštas
info@pribus.lt
PVM kodas
LT355962415

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Pribus, Kauno filialas, UAB

Vandens filtrai: atsakingas požiūris ir kokybiškos paslaugos, draugiškos kainos ir patikimos pažangios vandens filtravimo technologijos. Žinias ir patirtį apie Lietuvos vandenį kaupiame nuo 1999 m. Mūsų klientai visuomet gauna išsamius ir argumentuotus patarimus, ir dažnai mus rekomenduoja savo draugams ir kaimynams. Nesvarbu, kuriame regione gyvenama – mes atvykstame nedelsdami. Nes PRIBUS filtras turi veikti patikimai ir ekonomiškai, o klientas turi būti tikras kad taupo – sėkmingai ir be rūpesčių eksploatuodamas įrangą.
MINKŠTINTI vandenį verta. Siekiantys protingai taupyti vandens minkštinimu domisi norėdami tausoti savo investicijas į buitį. Minkštas vanduo gelbsti nuo išlaidų – nekalkėja indaplovė, skalbimo mašina, vamzdynas ir boileris; mažiau dyla tarpinės, sklendės; mažėja vandentiekio sistemos avarijų.
GELEŽININGAS vanduo: ruduojanti vonios keramika, dėmėti, parudavę skalbiniai. Nuosėdos vonioje, dylančios tarpinės, vožtuvai, sklendės. Galų gale – nemalonus metalo, sieros, sugedusio kiaušinio kvapas. Mūsų klientai geležingo vandens bėdas pamiršta kaip nemalonų sapną – greitai.
Profesionalus pasirinkimas: jau 14 metų esame oficialus ECOWATER SYSTEMS atstovas Lietuvoje. Tai reikškia, kad PRIBUS parduodamas filtras yra originalus gaminys, sukurtas ir pagamintas sertifikuotoje gamykloje. Todėl visos filtro sudėtinės dalys yra suderintos tarpusavyje ir veikia efektyviau. Įdiegtos naujosios technologijos, todėl taupoma kiekvieną kartą įrenginiui regeneruojant. Mažiau drenuojamo vandens ir NaCl, tačiau VISADA užtikrintas REIKIAMAS KIEKIS filtruoto ir suminkštinto vandens.
PRRIBUS atsakomybė - komplektuodami sistemą pirmiausia galvojame apie ilgalaikius įsipareigojimus mūsų klientams. Nesvarbu, kuriame regione gyvenama – mes atvykstame nedelsdami. Filtras turi veikti patikimai, ekonomiškai, ilgai – todėl renkamės išbandytas, patikimas ir pažangias idėjas.
Dirbame visoje Lietuvoje
Vandens minkštinimas, nugeležininmas, geriamas vanduo
Tikriname vandens kokybę
Tiksliai apskaičiuojame vandens greičius filtravimo procesui
Garantinė ir pogarantinė priežiūra
Aptarnavimo priminimai, techninė priežiūra, medžiagų pristatymas
Kokybės sertifikatai
Saugi ir sveika ekobiologinė terpė
Filtruotą vandenį galima gerti
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas