Paieškų šiandien: 6045

Projektavimo sprendimai, UAB

Trimitų g. 6-38 (Šnipiškės), 09318 Vilnius
Telefonas
(8 612) 98488
Tinklalapis
www.projektavimosprendimai.lt
El. paštas
info@projektavimosprendimai.lt
Darbo laikas
I-V 9.00-18.00
Direktorius
Karolis Sankauskas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300150106
PVM kodas
LT100001984814
Mūsų įmonės UAB „Projektavimo sprendimai“ vardas atsirado 2007 m. lapkričio 6 d. Anksčiau vadinomės UAB „Alarė“, o savo veiklą pradėjome 2005 m. spalio 6 d.
Esame veržlumu ir idėjomis trykštanti, atsakinga projektuotojų komanda. Mes siekiame aukštesnių projektavimo standartų ir kokybės normų Lietuvos projektavimo rinkoje.
Šiandien sprendžiame projektavimo problemas, susijusias su vietinės reikšmės keliais, aplinkos poveikio vertinimu, melioracija bei hidrotechnika, tačiau ateityje planuojame plėsti savo veiklos sritis, ieškoti daugiau profesionalių darbuotojų, skirti dėmesio ir kitoms statybos veiklos kryptims.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Projektavimo sprendimai, UAB

Abacus Architects, UAB

Gedimino pr. 28/2-901 (Naujamiestis), 01104 Vilnius
 (8 5) 2618806
    www.abacus.lt
UAB ABACUS ARCHITECTS įmonės personalą sudaro jauni ir perspektyvūs Lietuvos architektai,
kurie sėkmingai apjungia projektavimo ir architektūrinių problemų sprendimų patirtį Lietuvoje, su įgūdžiais įgytais stažuotėse Skandinavijoje bei vakarų Europoje. Pagrindinės UAB ABACUS ARCHITECTS veiklos kryptys: Įvairaus pobūdžio architektūrinių projektų rengimas ir derinimas, užsakovo reikalų tvarkymas. Projektuojame gyvenamosios, visuomeninės, specialiosios paskirties pastatus, rengiame interjero, aplinkos
apipavidalinimo projektus. Pagalba Skandinavijos investuotojams ir architektams Lietuvos rinkoje. Architektūrinių projektų, interjerų vizualizacijos bei komplesinės vizualinės prezentacijos internete bei kompaktinėse plokštelėse (CD). Tai patogus ir kokybiškas būdas pristatyti savo kūrybinius sumanymus
užsakovams, investitoriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims. Plačiau apie tai skaitykite vizualizavimo skyriuje.

daugiau...