Paieškų šiandien: 5724
Įmonių sąrašas

Proveda, UAB

M. K. Paco g. 4 (Antakalnis), 10309 Vilnius

(8 616) 39771
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 616) 39771
Tinklalapis
www.proveda.lt
El. paštas
vidmantas@proveda.lt
Direktorius
Vidmantas Greičius
Įmonės kodas
302336230
PVM kodas
LT100004702319

Apie Proveda, UAB

UAB "Proveda" jau 5 metai sėkmingai dirba specialiųjų statybos darbų srityje. UAB "Proveda" yra atestuota statybos įmonė. Statybos Produkcijos Sertifikato Centro atestatas Nr.7122, suteikiantis teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai (viešbučių, administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, gamybos, pramonės, kultūros, mokslo, gydymo, poilsio); inžineriniai tinklai. Statybos darbų sritys: statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas,statinio šildymo ir vėdinimo inžinierinių sistemų įrengimas. Valstybinės energetikos inspekcijos prie ūkio ministerijos atestatas Nr.T-0962, išduotas 2011 m. vasario mėn. 28 d., suteikiantis teisę verstis šilumos įrenginių eksploatavimu, tai yra šilumos tinklų remonto ir bandymo darbais, šilumos tinklų ir šilumos punktų priežiūros darbais.
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: Šildymas. Šilumos punktai. Buitinis ir technologinis vandentiekis. Lietaus, buitinis ir technologinis nuotakynas. Sanitariniai prietaisai.
Aptarnavimas ir priežiūra
UAB "Proveda" - nedidelė kvalifikuotų darbuotojų, turinčių kvalifikacijos atestatus ir didelę patirtį, įmonė.Įmonės tikslas - laiku, kokybiškai, naujausiomis technologijomis ir medžiagomis tenkinti užsakovų poreikius. Darbai atliekami savo arba užsakovo medžiagomis. Atliktiems darbams suteikiama garantija.

Mūsų įmonės atliekami darbai yra skirti įvairių grupių statiniams: Gyvenamiesiems. Viešojo naudojimo.
Pramoniniams. Energetikos. Gydymo. Poilsio. Naujai statomiems ir jau eksploatuojamiems
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas