Paieškų šiandien: 2461

Radvydė, UAB

92105 Klaipėda
Telefonas
(8 684) 79498
Tinklalapis
www.radvyde.lt
El. paštas
radvyde@takas.lt
Direktorė
Irena Norvaišienė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
140792440
PVM kodas
LT407924418
Visos valymo paslaugos. Sudaromos ilgalaikės pastovaus aptarnavimo sutartys.
Valymo paslaugos. Patalpų, biurų, butų, įmonių, privačių namų valymas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos, Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Langų plovimas, valymas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Generalinis tvarkymas (valymas) po statybinių (remonto) darbų. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Minkštų baldų, kiliminių dangų valymas drėgnu būdu namuose bei įmonėse. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Kietų dangų atšveitimas (valymas), impregnavimas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Kietų dangų dengimas apsauginėmis plėvelėmis, poliravimas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
Lauko teritorijų valymas bei priežiūra.
Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
daugiau...

Veikla

Valymas

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis