Paieškų šiandien: 7066

Rimotex, UAB

Volungės g. 4, 63181 Alytus
 (8 610) 40550
    www.rimotex.lt
El. paštas
Direktorius
Rimantas Volungevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
150135674
PVM kodas
LT501356716
Tinklalapis
Rimotex, UAB
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Įmonė UAB „Rimotex“ įkurta 2002m. Šiais laikais, atsinaujinant statybų technologijom, įmonė nusprendė tiekti naują, bei kokybišką produktą Lietuvoje. Taip pradėjome platinti tekstilines vėdinimo sistemas. Šiandien atstovaujame čekų įmonę Prihoda s.r.o, kuri yra viena didžiausių gamintojų šioje srityje. Įvairumas ir specialus apdorojimas naudojamų audinių leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėsinimas, šildymas, drėkinimas, bei filtravimas ventiliacijos pagalba. Tekstilinės vėdinimo sistemos naudojamos maisto, chemijos, tekstilės, elektrotechnikos pramonėje, virtuvėse, baseinuose ir kitose patalpose.

Pradėjus bendradarbiauti su klientais srityse, kuriose reikalaujama ypatinga švara patalpose, pradėjome domėtis, kaip užtikrinti švarias grindis gyvenamose ir negyvenamose patalpose. Supratome, jog sprendimas yra paprastas – tinkamas purvo surinkimas prie įėjimo į patalpas. Padedant čekų įmonei GAPA MB s.r.o., pradėjome gaminti kojų valymo groteles, bei purvą surenkančias dangas. Atsižvelgiant į išskiriamas tris švarumo zonas, grotelės gaminamos pagal kliento nurodytus išmatavimus ir montuojamos į aliuminio profilį arba tiesiai į grindis. Gaminamos kojų valymo grotelės gali būti komplektuojamos gumos, kiliminės dangos ar šepečio juostomis tarpuose įkomponuojant siauras metalines grandiklio juosteles. Gaminame įvairių dydžių groteles.

Mūsų tiekiami gaminiai pasižymi patikimumu ir paprastumu juos montuojant, bei prižiūrint. Užtikrinama kokybė, atstovaujant įmones gaminančias pagal kokybės standartus ISO 9001. Atsižvelgdami į klientų poreikius konsultuojame, bei patariame, siekdami sėkmingo bendradarbiavimo.
daugiau...

Žemėlapis