Paieškų šiandien: 4552

S-statyba

01001 Vilnius
Telefonas
(8 646) 77133
El. paštas
iisstatyba@gmail.com
Savininkas
Stasys Urbonavičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
Nr131912
S-Statyba - įmonė, kurios pagrindinė veikla apdailos, remonto darbai. Įmonė savo veiklą pradėjo 2008 m. Dirbame atsakingai ir kruopščiai, bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, nuolat keliame kvalifikaciją, domimės statybų naujovėmis, įsisavinam naujausias technologijas ir medžiagas, dirbame su aukščiausios kokybės medžiagomis. Turime darbo patirties netik Lietuvoje, bet ir Švedijoje bei Norvegijoje.
Mūsų paslaugos: - Vidaus sienų apdaila - dažymo ir glaistymo darbai, atliekame sienų dekoratyvinį dažymą, tinkavimą, tapetavimą, sienų lyginimą, plytelių klijavimą. Grindų apdaila - pagrindo lyginimas, plytelių klijavimas, medinių grindų montavimas, laminuotos grindų dangos klojimas, PVC dangos montavimas, taip pat gipso kartono pertvarų montavimas, gipso kartono lubų montavimas, šlaitinių lubų montavimas, figūrinių sienų bei lubų montavimas, sienų tinkavimas , dirbame su infraraudonųjų spindulių šildymo sistemomis . Baldų surinkimas ir statymas.
Atliekam namų statybos ir renovacijos darbus, fasado apdailos, tvorų statymo darbus , įrengiam kaimo turizmo sodybas.
Bendradarbiaujame su statybinių medžiagų tiekįjais : UAB Lemora, UAB Volonta, nestandartinių baldų gamintojais - įmone Orbbaldai, nekilnojamo turto prekybos firma Namude ir kt.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas