Paieškų šiandien: 9109
Įmonių sąrašas

STAPPERT Lietuva, Klaipėdos filialas, UAB

Šilutės pl. 127, 95112 Klaipėda

(8 46) 325757
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 46) 325757
Tinklalapis
www.stappert.biz/lietuva
El. paštas
klaipeda@stappert.biz

Apie STAPPERT Lietuva, Klaipėdos filialas, UAB

STAPPERT – tai Europoje pirmaujantis, iš sandėlių prekiaujantis, ilgų produktų ir vamzdžių armatūros bei fitingų iš nerūdijančio plieno platintojas.
STAPPERT koncernas jungia įmones 11-oje Europos šalių. Įvairiuose Lietuvos regionuose išsidėsčiusių 3 įmonės filialų darbuotojai pasirengę padėti Jums visais klausimas, susijusiais su nerūdijančiu plienu.
Išskirtinai platus plieno rūšių asortimentas – nuo nerūdijančių, korozijai itin atsparių iki karščiui atsparių plieno markių. Didelė plieno gaminių matmenų ir formų įvairovė.
STAPPERT įmonėje nerūdijančio plieno rasite strypų, strypų su skyle (storasienių vamzdžių), juostų, pleištinių, kvadratinių ar šešiakampių strypų pavidale. Vamzdžiai, jungiamoji armatūra, fitingai, kampuočiai, profiliai ir lakštai – visi šie gaminiai taip pat yra mūsų plataus asortimento dalis.
Mūsų misija – būti atviriems naujovėms ir skatinti inovacijų diegimą praktikoje. Mes jungiame savo kvalifikuotų darbuotojų žinias ir patirtį su itin plačiu gaminių ir paslaugų asortimentu tam, kad vėl ir vėl klientui galėtume pasiūlyti protingus sprendimus, atitinkančius Jūsų specifinius poreikius
www.stappert.biz/lietuva
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas