Paieškų šiandien: 7359

Sapa Building Systems, UAB

Kirtimų g. 47 (Paneriai), 02244 Vilnius
 (8 5) 2102587
    www.sapabuildingsystem.lt
Faksas
(8 5) 2102589
Vadovas
Rimantas Staknevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
301500890
PVM kodas
LT100003890413
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Sapa Building Systems nuo šiūlo dar platesnes galimybes architektams, statytojams, rangovams ir aliuminio konstrucijų gamintojams. Sapa Building Systems Lietuvoje ir Baltijos šalių valstybėse apjungia dvi statybines aliuminio profilių sistemas: Sapa Building System ir Wicona.
Mūsų tikslas kurti tvarią ateitį pasitelkiant naujoviškus aliuminio sistemų sprendimus. Mes žiūrime į pasaulį mūsų klientų akimis, numatome jų poreikius visa darydami greitai tiek vietinėje rinkoje, tiek pasauliniu mastu, įrodydami savo pranašumą.
Sapa Building System sprendimuose sudėta visa Skandinavijos patirtis ir patikimumas. Sistemos kurtos atšiauriomis šiaurės klimato sąlygomis, tam kad užtikrintų griežčiausius šilumos izoliavimo ir sandarumo reikalavimus. Tuo pačiu jos pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu.
Wicona tikslas leisti savo partneriams nustatyti aiškią poziciją rinkoje ir būti labiau konkurencingais nei jų konkurentai. Todėl mes nuolat tobuliname ir kuriame naujus produktus, kad mūsų naujovės nustatytų naujus rinkos standartus. Tai mes vadiname “Technologija idėjoms” (angliškai – “Technology for ideas”).
“Technologija idėjoms” atstovauja architektus su jų kūrybinėmis planavimo paslaugomis ir profesionalias aliuminio konstrukcijų gamybos įmones, kurios atsakingos už šių idėjų įgyvendinimą realiai statomiems pastatams.
daugiau...

Prekiniai ženklai

Žemėlapis