Paieškų šiandien: 3666

Saugos gidas, UAB

Savanorių pr. 176 (Vilkpėdė), 03154 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2034388
Tinklalapis
www.saugosgidas.lt
El. paštas
info@saugosgidas.lt
Darbo laikas
I-V 9.00-18.00
Direktorius
Irmantas Sukackas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302603046
PVM kodas
LT100005983111
Saugos gidas, UAB – greitas, sklandus ir profesionalus klientų aptarnavimas. Visą savo dėmesį sutelkiame į klientų poreikius
Gilinamės į klientams aktualias problemas ir ieškome veiksmingų būdų jas kokybiškai išspręsti. Visa tai stengiamės atlikti itin greitai, taip taupydami brangų savo klientų laiką. Be tradicinių darbo saugos priemonių klientams stengiamės siūlyti įvairias naujoves, kurios ne tik nustebintų savo išskirtinumu, tačiau būtų ir praktiškos.Ilgametę patirtį darbų saugos priemonių prekyboje turintys įmonės darbuotojai suteiks teisingą ir aktualią informaciją dominančiais klausimais bei pasiūlys Jums tinkamiausius sprendimo būdus.. Įmonės specialistai savo žinias nuolat gilina ir atnaujina tarptautinėse parodose, todėl mielai su jumis pasidalins informacija apie vyraujančias darbų saugos tendencijas ir rinkos ateities perspektyvas.
Nemokamai pristatome prekes visoje Lietuvoje .Dekoruojame darbo rūbus jūsų įmonės logotipais, užrašais, emblemomis. Siuvame darbo drabužius pagal klientų poreikius. Nemokamai konsultuojame darbų saugos klausimais, patariame, kokiose darbo aplinkose ir kaip taisyklingai naudoti asmens apsaugos priemones. Atliekame kasmetinę kritimo apsaugos priemonių patikrą.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis