Įmonių sąrašas

Sip namas, UAB "Nėja"

Šilutės pl. 51, 94105 Klaipėda

(8 674) 94993
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 674) 94993
Tinklalapis
www.sipnamas.lt
El. paštas
info@sipnamas.lt

Sip namas, UAB "Nėja"

Statome namus iš SIP skydų. SIP skydas naudojamas visame pasaulyje statant energiją taupančius pastatus. SIP skydas tai daugiasluoksnis statybinis skydas pagamintas iš dviejų impregnuotų OSB plokščių, tarp kurių įklijuotas putplastis EPS 70 arba neoporas 70 naudojant vienkomponenčius poliuretaninius kljus. Pagrindiniai privalumai SIP skydų. Pagrindiniai privalumai susideda iš patogumo ir gaunamo komforto statant SIP namą. Patys šilčiausi namai. Pagal specialistus, norint pasiekti tą patį žemą nuostolių koeficientą, plytų sienių storis neturi būti mažesnis nei 2,5 m, o, standartinis SIP skydo storis 17 cm.Puiki garso izoliacija. SIP skydas gerai apsaugo nuo gatvės triukšmo. Lengvos bendros konstrukcijos. Priklausomai nuo SIP skydo storio, vidutiniškai jis svoria 15-20 kg. Pavyzdžiui, panašaus ploto mūras gali siekti iki pusės tonos. To pasekoje SIP namų panelės nereikalauja galingų ir brangių pamatų. Statybos terminai.Pastatai iš SIP plokščių yra pastatomi per kelias savaites. Pavyzdžiui, dviejų aukštų namas, kurio bendras plotas 50 m2 statomas "iki rakto" per 3 savaites. Statybos gali vykti bet kuriuo metų laiku, pagal šį kriterijų SIP panelės neturi jokių apribojimų. Dėl mažo plokščių svorio, jas yra lengva transportuoti ir iškrauti,dėl to gali gerokai sutaupyti krovos paslaugos. Plokštės yra atsparios įvairiems išoriniams aplinkos veiksniams, įskaitant ir biologiniams. Pavyzdžiui, tokiems kaip pelėsis ar grybelis. SIP panelė, kurios kaina, prasideda nuo 25 eurų už m2 - bus puiki alternatyva kitoms statybinėms medžiagom, tiek kainos, tiek paprastumo atžvilgiu . Dėl aplinkos ir sveikatos saugos SIP panelės yra naudojamos įrengiant visų tipų pastatus,kadangi jos nepalieka statybos atliekų ir neskleidžia jokių alergiją sukeliančių medžiagų. Lengva įdiegti plokštės. Joms nereikia specialių įgūdžių ar įrangos. Bet kok darbas, nuo mažiausio priestato iki dviaukščio namo statybospareikalaus iš jūsų mažiausiai įrankių. Bandymai parodė, kad SIP plokštės turi didelį mechaninį atsparumą. Jos atspaiosi išilginei ir skersinei apkrovai.

Daugelis klientų pirmiausia domisi dėl SIP plokščių atsparumo ugniai,kadangi OSB plokštės 90% susideda iš medienos. Tačiau nėra jokio pagrindo nerimauti, nes jos yra padengiamos specialia priemone, vadinama antipireniniu tirpalu, kuris apsaugo medines konstrukcijas nuo ugnies. Todėl šio tirpalo panaudojimas padidina plokščių atsparumą ugniai 7 kartus, lyginant su kita mediena.Tokios polistireno plokštėse turi tokias savarankiškas gesinimo savybes, net tada, kai plokštė dega atvirą liepsna, ji neplinta per kitas plokšes.


Ekologiniu požiūriu, medžiaga nėra kenksminga žmonėms. Klijai, tikrai skleidžia kenksmingas lakiasias medžiagas, tačiau jų kiekis nėra pavojinga sveikatai.

daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Sip namas, UAB "Nėja"

YIT Kausta, AB

Naglio g. 4A (Petrašiūnai), 52600 Kaunas
 (8 37) 452348
    www.yit.lt
AB "YIT Kausta" yra viena didžiausių įmonių statybų srityje Lietuvoje, kurianti patrauklią ir darnią miesto aplinką, statanti gyvenamuosius namus, patalpas verslui bei turinti efektyviai veikiančią garantinę tarnybą. YIT Kausta turi padalinius Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.