Įmonių sąrašas

Srautaservis, MB

Dariaus ir Girėno g. 81 (Naujininkai), 02189 Vilnius

(8 639) 49008
    www.srautaservis.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 639) 49008
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Nerijus Kripas
Įmonės kodas
302934726
PVM kodas
LT100007580415
Bankas
AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT70 7300 0101 3385 5886
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Srautaservis, MB

Mažoji bendrija “SRAUTASERVIS” – tai specializuoto paviršių valymo ir padengimo paslaugas teikianti įmonė. Mobili, profesionalia įranga aprūpinta komanda, darbus atlieka greitai, saugiai ir kokybiškai. Pas klientus atvykstame suderintu laiku, 24 valandas per parą, visoje Lietuvoje.
Specializuotas valymas reiškia, jog tradiciniai valymo metodai su mechaninėmis priemonėmis, chemikalais ar tirpikliais kartais būna nepajėgūs ar neefektyvūs, valant sunkiai pašalinamus nešvarumus, medžiagų likučius bei kitus darinius. Todėl, tokiais atvejais reikalingas valymas, pasitelkiant inovatyvias valymo technologijas bei sprendimus.
Specializuotas padengimas plačiąja prasme apima kokybiškų paviršių apsaugos priemonių panaudojimą, apsaugant paviršius nuo agresyvios aplinkos poveikio, senėjimo proceso ar mechaninio pažeidimo.
Kombinuodami suspaustą orą kartu su abrazyvais ar sausu ledu valome/atnaujiname bet kokio tipo paviršius. Teikiame smėliavimo, sodavimo, šlapio smėliavimo bei valymo sausu ledu paslaugas. Be to, negalime nepasiūlyti pilnos aptarnavimo paslaugos. Todėl atliekame gruntavimo, antikorozinio ar apdailinio dažymo paslaugą objekte.
daugiau...