Paieškų šiandien: 5726

Statybos inovacija, UAB

Kareivių g. 19 (Žirmūnai), 09117 Vilnius
Telefonas
(8 659) 60722
Tinklalapis
www.statybosinovacija.lt
El. paštas
info@statybosinovacija.lt
Direktorius
Dainius Noreika

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302343342
PVM kodas
LT100004734014
Mūsų pranašumas – atestuoti statybos vadovai, turintys patirtį įgyvendinant sudėtingus projektus
Statybos vadovai ypatingiems statiniams (atestatus suteikia Statybos produkcijos sertifikavimo centras prie Aplinkos ministerijos) atestuojami tik pradirbus ne mažiau kaip 5 metus objektų statybose, išlaikius atitinkamus ir gana sudėtingus egzaminus. Tai užtikrina, kad ypatingų statinių statyboms vadovautų tik atitinkamos kvalifikacijos specialistai.
Asmeninė atsakomybė
Tikrai reta individualių namų statybinė kompanija turi atestuotus specialistus. Tačiau tai suteikia jums garantiją, kad bus išvengta statybinių klaidų.
Atestuotas statybos vadovas prisiima didesnę asmeninę atsakomybe, nes pridaręs grubių klaidų, gali netekti atestato. Tokio atestato neturintys asmenys neneša asmeninės atsakomybės už technologijų pažeidimą ar grubias statybines klaidas.
Statybos vadovo atestatą visuomet galite patikrinti Statybos produkcijos sertifikavimo centro svetainėje www.spsc.lt.
Patirtis.
Mes vadovavome daugelio didelių ir sudėtingų statinių statybai (žr. Įvykdyti projektai), kuriuose buvo naudojami labai įvairūs techniniai spendimai, pasitaikė labai įvairių statybinių situacijų, mokėmės iš savų ir kolegų klaidų. Dėl statybų masto reikėjo suvaldyti didesnį elementų skaičių, o klaidos buvo labiau matomos ir pasekmės buvo žymai rimtesnės nei privačiame name.
Taip ir įgyta patirtis leidžia išvengti klaidų, kurias kartais daro mažiau patyrę meistrai ar atskiros brigados ir kurios gali „pasireikšti“ esant ekstremalioms sąlygoms: liūčiai, stipriam vėjui, audrai ar dideliam šalčiui.

daugiau...

Veikla

Namų statyba

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Statybos inovacija, UAB

YIT Kausta, AB

Naglio g. 4A (Petrašiūnai), 52600 Kaunas
 (8 37) 452348
    www.yit.lt
Įmonių grupė „YIT Kausta“ priklauso didžiausiam Suomijos statybos paslaugų koncernui „YIT Corporation“. Suomijos statybos paslaugų koncernas veikia nuo 1912 m. Įmonės padaliniai veikia Vidurio ir Rytų Europoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rusijoje. YIT priklausančiose įmonėse 8 šalyse dirba per 6 tūkstančių darbuotojų.
Nuo 1966 m. Lietuvoje veikiančią įmonių grupę „YIT Kausta“ sudaro viena didžiausių Lietuvoje rangos, statybos paslaugų ir komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių AB „YIT Kausta“ bei gyvenamosios statybos objektų tiesioginiais pardavimais ir projektų plėtra užsiimanti UAB „YIT Kausta būstas“.

daugiau...