Paieškų šiandien: 7264

Sweco Lietuva, UAB

V. Gerulaičio g. 1 (Verkiai), 08200 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2622621
Tinklalapis
www.sweco.lt
El. paštas
info@sweco.lt
Darbo laikas
I-V 7.30-16.30
Prezidentas
Artūras Abromavičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
301135783
PVM kodas
LT100003469910
„Sweco” yra viena pirmaujančių inžinerijos ir konsultacijų bendrovių Europoje, turinti dukterines kompanijas12-oje valstybių, o projektus įgyvendinanti 80-yje šalių visame pasaulyje. Kompanijos veikla išskaidyta šešiuose verslo sektoriuose, o aukščiausios kokybės konsultacinės paslaugos teikiamos šiose srityse: vandens ir aplinkos, pramonės, infrastruktūros, energetikos, pastatų inžinerinių sistemų, konstrukcijų inžinerijos, projektų valdymo bei geografinių informacinių sistemų (GIS).

„Sweco“ teikia aukštos kokybės paslaugas, pagrįstas ilgamete patirtimi, nuolatos gilinamomis žiniomis ir inžinerine inteligencija. Profesionalūs „Sweco” konsultantai į projektus dažniausiai įsitraukia nuo pat pirmųjų jų įgyvendinimo dienų, o jų veikla apima tiek galimybių studijas, analizes, strateginį planavimą, inžinerines konsultacijas, projektavimą, statybos procesų valdymą, tiek ir projektų valdymą bei kitas paslaugas.

„Sweco“ yra didžiausia inžinerinių konsultacijų įmonių grupė Lietuvoje, valdanti daugiau kaip 250 patyrusių specialistų vienijančias bendroves „Sweco Lietuva“, „Sweco hidroprojektas“ ir „Energetikos linijos“. Aukštos kvalifikacijos inžinerijos, energetikos ir aplinkosaugos profesionalų dėka savo klientams galime pasiūlyti sumanius inžinerijos sprendimus pramonės, infrastruktūros, energetikos, vandens ir aplinkos sektoriuose.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis