Paieškų šiandien: 102
Įmonių sąrašas

Teblius, UAB

Mokyklos g. 14, Girsteitiškio k., 33148 Molėtų r.

(8 383) 42522
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 383) 42522
Tinklalapis
www.teblius.lt
El. paštas
info@teblius.lt
Direktorius
Giedrius Tručinskas
Įmonės kodas
302422373
PVM kodas
LT100004846418

Apie Teblius, UAB

Jeigu Jums yra svarbu kokioje aplinkoje Jūs ir Jūsų šeima gyvena, miega, leidžia laisvalaikį, Jums turėtų būti įdomu pabendrauti su mumis ir gauti naudingos informacijos ypač tuomet, jeigu dar neturite būsto arba ruošiatės jį keisti.

Šiandien statybos pramonė yra pasiekusi tokį lygį, kad kiekvienas žmogus gali rinktis iš visame pasaulyje gaminamų statybinių medžiagų įvairovės. Analizuodami kiekvienos medžiagos savybes, randame didesnių ar mažesnių trūkumų: šilumos pralaidumas, radiacijos kaupimas, elektromagnetiniai laukai, atsparumas gniuždymui, trinčiai, atmosferos poveikiui ir t.t..

Siūlydami Jums medinio karkaso skydinį namą, parenkame tokias statybinių medžiagų kombinacijas, kad gaminys maksimaliai atitiktų ekologiškai švaraus, šilto, patogaus, sveiko gyvenamo namo vardą.

Šiltas, sveikas, pigus, jaukus ir gražus - šiomis savybėmis labiausiai pasižymi mediniai karkasiniai namai. Jie jau seniai statomi Amerikoje, Kanadoje, Skandinavijos šalyse ir dabar sparčiai populiarėja Vakarų Europoje. Ši statyba turi pakankamai senas tradicijas ir Lietuvoje, tiktai vietoje seniau naudoto plūkto molio, šiaudų, spalių, kalkių ir pjuvenų, jau galime pasiūlyti kitos kartos medžiagas: PAROC, ROCKWOOL, IZOVER, TERMOLAN, EKO VATA - pastato šiltinimui. Įvairiausios difuzinėmis savybėmis pasižyminčios plėvelės, garo izoliacinės plėvelės apsaugo pastatą nuo vėjo ir drėgmės ir kartu leidžia jam kvėpuoti. Gipso kartono, gipso pluošto plokštės naudojamos vidaus apdailos darbams, o OSB bei betono pjuvenų plokštės - pastato standinimui. Išorės apdaila, priklausomai nuo užsakovo pageidavimo, gali būti atlikta labai skirtingai: mūras, tinkas, įvairios konfigūracijos medinės, plastikinės, betoninės dailylentės.

Didelis kiekis medienos pastate sukuria gerą mikroklimatą, nes tokiomis unikaliomis savybėmis, reguliuojančiomis drėgmės kiekį, nepasižymi jokia kita statybinė medžiaga. O kokia tai šilta medžiaga, kiek joje sukaupta saulės energijos, jaukumo, nors imk ir statykis būstą iš rąstų! Deja, per didelis medienos šilumos pralaidumas bei ryškūs matmenų pokyčiai priklausantys nuo drėgmės, neleidžia viename rąstiniame pastate suderinti pagrindinių šiuolaikinės statybos reikalavimų.

Mūsų įmonės inžinieriai-konstruktoriai, dirbantys su kompiuterizuotomis namų projektavimo programomis, suras būdus kaip techniškai įgyvendinti bet kokį Jūsų pasirinkimą. Jie išrinks reikiamus konstrukcinius sprendimus, o kvalifikuoti darbininkai sumontuos tai į konstrukciją 2 mm tikslumu.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas