Paieškų šiandien: 3694

Transteleservis, UAB

Sedulinos al. 18, 31122 Visaginas
Telefonas
(8 386) 70011
Tinklalapis
http://uab.tts.lt
El. paštas
uab@tts.lt
Direktorius
Igor Krasikov

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
155468469
PVM kodas
LT554684610
Pagrindinės veiklos kryptys

Kabelinės televizijos tinklai (KTT)
KTT tinklų ir elektros tinklų projektavimas ir montavimas. Esančių KTT tinklų modernizavimas ir revizija. Aktyvinių ir pasyvinių įrenginių tiekimas ir įrengimas. SAT TV signalų priėmimo nuo palydovo įrenginių tiekimas ir įrengimas.

Vietiniai kompiuteriniai tinklai
Struktūruoti kabeliniai tinklai (SKT): Vietinių tinklų projektavimas ir montavimas, KTT ir elektros projektavimas ir montavimas. Esančių KTT ir vietinių kompiuterinių tinklų modernizavimas ir revizija. Aktyvinių ir pasyvinių įrenginių tiekimas ir įrengimas. Darbo stočių, serverių ir programinės įrangos tiekimas ir įvedimas į eksploatacija. Šiolaikiško biuraus automatizacijos ir viso komplekso darbų vykdymas. Įrangos tiekimas, projektavimas, montavimas teikiant garantiją ir aptarnavimą.

Globaliniai kompiuteriniai tinklai
Biuro prisijungimas prie Interneto. Įrenginių Jūsų serveriams (http, e-mail, dns, proxy, dhcp) Unix bazoje kūrti tiekimas ir įrengimas. Saugaus prisijungimo prie Interneto organizavimas. Informacijos apsauga. Apsaugotų virtualinių kanalų organizavimas pagal SSL technologiją.

Internetas
Tinklapių kurimo ir dizaino paslaugų teikimas. Domenų registravimas ir aptarnavimas, asmeninių WWW puslapių ir pašto dežučių paskirstimas aukštos spartos kanaluose ir Unix patikimuose serveriuose tinklapių. Šiuolaikiškų bei patikimų standartų Apache, PHP4 , MySQL, SSI, Perl palaikymas. Nutolusio administravimo galimybės.

Pagrindiniai mūsų darbo principai – tai kokybė, sistematizuota prieiga ir visų užduočių kompleksinis sprendimas.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis