Paieškų šiandien: 29769

Tulada, UAB

Gelvonų g. 53-57 (Šeškinė), 07136 Vilnius
Telefonas
(8 673) 97711
Tinklalapis
www.tulada.lt
El. paštas
info@tulada.lt
Generalinis Direktorius
Regimantas Daukantas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
122995624
UAB "Tulada" - atestuota statybos bendrovė Vilniuje. Šioje srityje sėkmingai dirbame nuo 1995m. vasario mėnesio. Čia dirba atestuoti ir kvalifikuoti statybos darbų vykdytojai bei meistrai turintys nemažą patirtį ir sertifikatus šiems darbams atlikti. Mes atliekame visus statybos darbus, todėl jums nereikės papildomai ieškoti specialistų. Sudarome sąmatas ir iš anksto paskaičiuojame kiek kainuos darbai. Kartu su klientu aptariame, kokios bus naudojamos medžiagos, pastarąsias perkame pigiau negu pavieniai asmenys parduotuvėse.. Naudojame tik sertifikuotas medžiagas, pagamintas patikimose gamyklose.
Savo atliktiems darbams suteikiame garantijas, numatytas Lietuvos Respublikos įstatymuose: specialiai paslėptiems darbams - 20 metų, slėptiems darbams-10 metų, atvirai atliekamiems darbams - 5 metų.
Mes jus išlaisviname ir nuo daugelio kitų rūpesčių: nereikės ieškoti medžiagų, sukti galvą kaip jas parvežti, kur ir su kuo išvežti likučius. Individualių namų statyba, apdailos ir remonto darbai, bendrastatybiniai darbai, griovimo darbai. Mūrijimo, tinkavimo, betonavimo darbai: apmūrijimas, mūrijimo darbai, tinkavimo darbai, pamatai, pamatų hidroizoliacija, pamatų ir pagrindų tvirtinimas, pamatų montavimas.
Stogo ir stogo dandos įrengimas: bituminių dangų, etermito dangų, keraminių stogo dangų, palėpių įrengimas, remontas, renovavimas, skardinimo darbai, šlaitinių stogų, stogo šiltinimas ir hidroizoliacija.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis