Paieškų šiandien: 10320

Užuolaidų salonas, A. Kaniauskienės IVV

Respublikos g. 31, Naujoji Akmenė, 85138 Akmenės r.
Telefonas
(8 699) 97624
Darbo laikas
I-V 9.00-18.00, VI 9.00-14.00
Savininkė
Alma Kaniauskienė
A. Kaniauskienės užuolaidų salonas jau 10 metų rūpinasi „akmeniškių“ ir Akmenės raj. gyventojų namų jaukumu. Direktorės patirtis užuolaidų versle – siekia jau 23 metus, todėl Jums visada bus patarta ir pasidalinta savo žiniomis. Salone rasite tik kokybiškus audinius, kurie yra kruopščiai atrenkami, kad Jūsų atsiliepimai būtų patys geriausi ir tarnautų daugelį metų. Salone galite rasti modernių ir klasikinių raštų, nedegių ir šviesos nepraleidžiančių audinių – Jūsų namams ar kitoms patalpoms. Dizainerė kūrybiškai Jums patars ir kokybiškai pasiūs pagal Jūsų viziją.
Salono dizainerė nuolat domisi ir pritaiko interjero mados naujoves puošiant Jūsų būstus, todėl atvykusi į Jūsų namus ir įvertinusi interjerą, padės Jums pasirinkti teisingą sprendimą. Sumodeliuosime ir pasiūsime užuolaidas, romanėtes, austrijetes, lovatieses, staltieses, pagalvėles ir kt. Parinksime Jūsų interjerui tinkančius užuolaidų aksesuarus. Salone dirba kvalifikuota siuvėja kuri gali pataisyti ir Jūsų senas užuolaidas. Padedame išsirinkti karnizus ir aksesuarus.
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.05.07
Laura
Labai sauni moteris, gerai atlieka savo darba.siuvausi ne vienas uzuolaidas ir tikrai likau patenkinta viskuom !Aciu Jums
2016.01.26
Jurate
Malonus aptarnavimas, kokybiški audiniai.Patiko idėjos ir tvarkingas darbas.
2014.08.29
Irena
LABAI MOLONI MOTERIS, NEGAILI SAVO PATIRTIES PASLAČIŲ !!!
Sėkmės Jums p. Alma Kaniauskiene !
2014.06.19
Vitalijus
Labai nemandagi moteris yra Alma Kaniauskienė.
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis