Įmonių sąrašas

Vilkauja, UAB

Vienybės g. 63, 70158 Vilkaviškis

(8 675) 88111
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 88111
Tinklalapis
www.vilkauja.lt
El. paštas
info@vilkauja.lt
Direktorius
Linas Dubickas
Įmonės kodas
185232097
PVM kodas
LT852320917

Vilkauja, UAB

UAB „Vilkauja“ - statybų sektoriuje dirbanti įmonė. Prekiauja dažais ir kitomis statybinėmis medžiagomis, santechnikos bei šildymo įranga. Turi reikiamus atestatus bei teikia paslaugas, montuoja bei eksploatuoja šilumos sistemas, dujines katilines.

Įmonei svarbus kiekvienas klientas, todėl įvairiapusis užsakovų, pirkėjų poreikių tenkinimas yra vienas pagrindinių įmonės veiklos principų. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai pagal individualius poreikius pasiūlys tinkamiausią inžinerinį sprendimą ir padės jį įgyvendinti.

Įmonė veiklą pradėjo 1993 m. Vilkaviškyje ir iki šiol užsiima mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis ir santechnikos darbų vykdymu. Prekių ir paslaugų asortimentas pritaikytas tenkinti individualius klientų poreikius. Pagrindiniai įmonės mažmeninės prekybos klientai yra iš Vilkaviškio krašto. Statybos ir paslaugų veiklos teritorija - Marijampolės apskritis (Šakiai, Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis). Įmonės užsakovai - individualūs asmenys, įvairių sričių įmonės, ūkininkai. UAB „Vilkauja“ vidutiniškai dirba apie 15 kvalifikuotų darbuotojų, o jų skaičius kinta, priklausomai nuo poreikio statybos objektuose. Darbuotojai reguliariai dalyvauja seminaruose, mokymuose, kvalifikacijos kėlimo kursuose. Įmonė kasmet investuoja į paslaugų kokybės gerinimą, įsisavina naujus produktus, veiklas. Kompleksiniam darbų atlikimui bendradarbiauja su partneriais: projektuotojais, statybininkais, kitomis specialiuosius darbus atliekančiomis įmonėmis.
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Dovile
2016.08.26
Labai nustebome, kad sioje parduotuveje kaina beveik dvigubai mazesne nei Senukuose (nors dar buvo 30 %nuolaida dar taikoma dazams). Gausi spalvu palete!
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas