Paieškų šiandien: 13824

Klausk specialisto

Užuolaidos ir karnizai

Nuo: maryte
2011-11-20
gyvenu blokiniam name treciame aukste .viena siena yra is medzio lenteliu kitasiena uzstata virtuvinem spintelem ju spalvazalsvai melsva.klausimas kokios spalvos turetu buti uzuolaidos kokios madingos
Atsako: Laisvė Zagorskienė (UAB "Užuolaidų studija")
laba diena,

Uzuolaidu spalvu mados Jusu atveju visai neaktualios , nes Jus negalite ju jau pasirinkti, kai interjeras jau sukurtas ir jau turite esamas baldu ar sienu spalvas. Derinti spalvas galite tiek prie spinteliu fasadu, tiek pre sienu, grieztos taisykles nera. Daznai derinama ir prie grindu , ar kitu esanciu baldu. Zalsvai melsvai spalva yra sudetinga, turi daug atspalviu, tad galite sunkiai atrasti audini. Medzio spalvos audiniai nevisada yra madingi, nepaisant to musu salyje labai megstami ir derinami. Todel subtiliai neperkraunant lango btu galima parinkti sviesesni atspalvi naktinems uzuolaidoms. O jeigu reikia dieniniu, tai tikyu grlsvas kapronas ar skaidri organza.
Nuo: Nerijus
2011-09-27
Sveiki, norėjau paklausti tokį klausimą, nusipirkome karnyzus ir pasisiuvome užuolaidas ir tik po to atsiminėme, kad toje sienoje kur turi būti karnyzas yra dėtas sienos šiltinimas ir gibso kartonas, kaip dabar pritvirtinti karnyzą? anksčiau jis buvo pritvirtintas prie lubų. Ačiū.
Atsako: Laisvė Zagorskienė (UAB "Užuolaidų studija")
Laba diena,
Jums rekėtų metalinių gipso kaiščių. Turėtų viską išlaikyti.

Vedėja Laisvė Zagorskienė
Nuo: Ilona
2011-07-30
Karnizu montavimo kaina 4.30m?
Atsako: Laisvė Zagorskienė (UAB "Užuolaidų studija")
Laba diena,
Mūsu salone Naugarduko g. 16 a (Vilniuje) montavimo kaina 1 m - 30 Lt. Jeigu aukštis virš 3 m, taikomas koeficientas 1,5. Jeigu reikia išlenkti bėgelio kampus + 10 Lt vienas lenkimas.
Jeigu pas jus tiesus karnizas 4,30 m x 30,00 Lt = 129,00 Lt


Vedėja Laisvė Zagorskienė
Nuo: šarūnas
2011-05-10
Ponia, gal žinote, kur gauti blizgaus sidabro žiedelių 16mm. karnizui?
Atsako: Laisvė Zagorskienė (UAB "Užuolaidų studija")
Laba diena Šarūnai,
Atvirai pasakius, 16 mm blizgaus sidabro vamzdis (savaime aišku ir jo priedai) yra nelabai populiarūs, todėl ir sunku juos gauti. Pabandykite paieškoti prekybos centre "Senukai" arba užuolaidų salonuose. Jeigu nerasite, tai pagalvokite apie kitokį užuolaidų pakabinimo būdą. Sekmės.

Laisvė Zagorskienė

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.