Liste der Unternehmen

Kelių priežiūra, Kaišiadorių kelių tarnyba, VĮ

Vytauto Didžiojo g. 118, 56111 Kaišiadorys
(+370) 34660134

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Filiale

Alle Adressen anzeigen

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 34660134
Webseite
www.keliuprieziura.lt
E-Mail
robertas.trinkunas@keliuprieziura.lt

Kommentare

Bewertung:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
JAGĖLONYS-ŽIKARONYS reikia žvyruoti kelią!!!
2020.05.08
Sveiki! Galbūt reikėtų skirti lėšų ir artimiausiu metu žvyruoti kelią JAGĖLONYS-ŽIKARONYS, kelias labai greitai virsta baisia ,,tarkalyne" ypač dėl to, nes kelias seniau buvo žvyruotas prastos kokybės žvyru. Iš naujo pripylus žvyro kelias būtų daug geresnis ir nereikėtų jo taip dažnai greideriuoti, bei nebūtų ,,tarkuotas". Dar vienas dalykas, kodėl turite žvyruoti kelią, tai kad niekaip nesugebate šios kelio atkarpos išasfaltuoti, nėra lėšų ir nėra... Todėl padarykite tai, dėl žmonių geroves, ir žvyruokite šią kelio atkarpą!!!
Nützlich (1)
Bericht
JAGĖLONYS-ŽIKARONYS
2020.04.23
Reikia greideriuoti šį kelią kelias jau visiškai blogas, visiška ,,tarkalyne" kuo skubiau siųskite greiderį greideriuoti šią kelio atkarpą!!!
Nützlich (1)
Bericht
Ingrida
2020.02.11
Teisingai pasakyta 100% visiškai jiems nerūpi, kaip reikia gyventojams važinėti kiekvieną dieną į darbus šia kelio atkarpa Jagėlonys-Žikaronys, ir kaip yra gadinami automobiliai, šiai dienai šis kelias yra labai blogas. O valdžiai, bei kelių tarnybai vienodai šviečia svarbu, patys sau kelią asfaltuotą pasitiesia ir važinėja puikiu keliu, prašmatniais, naujutėlaičiais automobilias... O jūsų kaime gyvenančio kelyje Jagėlonys-Žikaronys „pono valdžioje nėra” tai, kaip norite taip gyvenkite visiems dzin...
Nützlich (3)
Bericht
mehr...
Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter