Klausk specialisto

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Markas Vyšniauskas (UAB „Plieninis skydas“)

Į Jūsų klausimus apie įėjimo duris, apsaugines duris, šarvuotas duris, priešgaisrines duris, neperšaunamas duris, būto duris, lauko duris, seifines duris, metalines duris, plienines duris, duris su stiklais, nestandartines duris ir pan.  atsako UAB „Plieninis skydas“ komercijos direktorius Markas Vyšniauskas.

Per visą darbo praktiką mes nuolat investuojame į savo gamybinės bazės tobulinimą, naujų įrengimų įsigijimą, sekame pasaulines apsauginių durų gamybos tendencijas bei savo gamyboje taikome mokslinius išradimus. Įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai - gamybos direktorius Remigijus Guobys yra mechanikos inžinerijos magistras, šiuo metu siekiantis mokslų daktaro laipsnio. Įmonėje dirba dar  9 mokslinį laipsnį turintys darbuotojai. 
 
Norėdami būti užtikrinti savo gaminių kokybe, durų savybes tikriname tik notifikuotose laboratorijose, todėl daugumą bandymų atliekame užsienio šalyse. Dažniausiai- vienoje didžiausią autoritetą turinčioje mokslinių tyrimų laboratorijoje Ift Rosenheim, Vokietijoje.

 

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: UAB,,Virdaleka''
2010-03-23
Laba diena,domina metalines priešgaisrinės EI-30 durys. 2400x1700, Dviejų varčių, dešininė varčia varstoma 900.plocio, su pakeliamu slenksčiu, su spina, spalva RAL 7012, vienas vienetas. Ačiū. 861132202
Atsako: Markas Vyšniauskas (UAB „Plieninis skydas“)
Šiuo metu priešgaisrines duris galime pasiūlyti tik vienvėres. Priešgaisrinėms dvivėrėms durims neturime šiuo metu galiojančio sertifikato, todėl tokių durų negalime pasiūlyti.
Nuo: Juste
2010-03-19
Gyvename nuosavame name, is lauko yra tiesiai ieinama i silta patalpa kuri yra sujungta su svetaines ir virtuves erdve. Siuo metu name stovi dvigubos medines durys, o mes noretume isistatyti sarvotas. Norejau paklausti ar siuo atveju tinka statyti vienas sarvotas durys, nes dvieju nenoretume deti. Ar jos pakankamai sulaikys siluma.
Atsako: Markas Vyšniauskas (UAB „Plieninis skydas“)
Taip, šarvuotos durys gali sulaikyti šilumą, bet ne visos. Todėl reikėtų išsirinkti tinkamą durų konstrukciją. Jūsų atveju rekomenduotume visiškai apšiltintas lauko duris SKYDAS 2000, kurių šilumos perdavimo koeficientas 1,2 W(m2-K). Taigi, šios durys yra šiltesnės nei 3 kamerų plastikiniai langai. SKYDAS 2000 durų konstrukcija nuostabi tuo, kad nėra vadinamojo šalčio tilto. Tai medžio ir metalo derinys. Medis suteikia šilumą, o metalas garantuoja tvirtumą, apsaugo nuo durų deformacijos, išsikraipymo. Tiek varčios kraštas, tiek stakta padengiama atsparia drėgmei sertifikuota plokšte UMIDAX-HLS. Staktos ir varčios vidus visiškai apšiltinamas akmens vata. Durų konstrukcijai nenaudojami uždari profiliai - keturkampiai vamzdžiai, kurie ir sudaro šalčio tiltus.
Nuo: Mantas
2010-02-25
Laba diena, kokia Jūsų nuomonė apie lauko duris, kuriose būtų įstatytas stiklas (pvz 0,5 ant 1,0 m), permatomas tik iš namo vidaus pusės? Patogumo tiklsui, kad būtų galima matyti asmenis esančius lauke stambesniu planu ir nereiktų sėlinti iki stebėjimo "akutės". Gal Jūs žinote kitų, patogesnių varijantų?
Atsako: Markas Vyšniauskas (UAB „Plieninis skydas“)
Stiklo paketas lauko duryse turi savo privalumų: į namą patenka daugiau šviesos, durims suteikia estetiškesnį vaizdą, durys atrodo "lengvesnės". Dėl saugumo rekomenduotume klijuoti apsauginę plėvelę, nes Jūsų pasirinktas stiklas yra gana platus (50 cm). Stiklas gali būti veidrodinis, taigi Jūs iš namo matysite svečią, o jis Jūsų nematys. Reikia žinoti, kad vakare uždegus šviesą name, stiklas tampa permatomas ir iš lauko.
Dar vienas būdas nenorintiems "sėlinti iki stebėjimo akutės" - montuoti akutės vietoje vaizdo stebėjimo kamerą, o stebėjimo monitorių pastatyti Jums patogioje vietoje.
Nuo: Sigita
2010-01-25
Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis įėjimo duris?
Atsako: Markas Vyšniauskas (UAB „Plieninis skydas“)
Tai priklauso nuo durų naudojimo paskirties (ar jos bus naudojamos vidaus ar lauko sąlygomis) bei koks saugumo lygis bus reikalingas toms patalpoms.

Renkantis buto duris svarbu atkreipti dėmesį į:

1. Durų saugumo klasę ir ar ji nustatyta notifikuotoje laboratorijoje, ar šios laboratorijos bandymų rezultatai pripažįstami kitose Europos Sąjungos šalyse, kuriuose yra griežtai laikomasi atliekamų bandymų standartų.
2. Kaip durų stakta montuojama durų angoje, kiek yra montavimo kaiščių ir ar jie apsaugoti nuo nupjovimo. Patikimiausia, kai durys montuojamos 16-a montavimo kaiščių, apsaugotų
daugiau...
Atsako: Markas Vyšniauskas (UAB „Plieninis skydas“)
Tai priklauso nuo durų naudojimo paskirties (ar jos bus naudojamos vidaus ar lauko sąlygomis) bei koks saugumo lygis bus reikalingas toms patalpoms.

Renkantis buto duris svarbu atkreipti dėmesį į:

1. Durų saugumo klasę ir ar ji nustatyta notifikuotoje laboratorijoje, ar šios laboratorijos bandymų rezultatai pripažįstami kitose Europos Sąjungos šalyse, kuriuose yra griežtai laikomasi atliekamų bandymų standartų.
2. Kaip durų stakta montuojama durų angoje, kiek yra montavimo kaiščių ir ar jie apsaugoti nuo nupjovimo. Patikimiausia, kai durys montuojamos 16-a montavimo kaiščių, apsaugotų 24mm plieninėmis įvorėmis. Jos apsaugo kaiščius nuo nupjovimo, o be to, jos įsiremia į sieną ir neleidžia deformuoti staktos laužimo metu. Tai ypač padidina durų atsparumą įsilaužimui.
3. Kitų bandymų rezultatus (šilumos ir garso izoliacijos, priešgaisrines savybes, atsparumo kartotiniam atidarymui ir uždarymui ir t.t.).
4. Vidinę staktos ir varčios konstrukciją. Ji turi būti gaminama iš lankstyto profilio, kuris neturi uždarų ertmių, todėl yra pilnai apšiltinamas akmens vata. Be to, turėdamas daugiau lenkimo briaunų jis yra tvirtesnis už stačiakampio vamzdžio konstrukcijas.
5. Spynų patikimumą ir jų saugumo klasę. Spynos turi atitikti durų atsparumo įsilaužimui lygį, nes net ir pati saugiausia spyna, įmontuota į prastos konstrukcijos duris, neapsaugos nuo įsilaužėlių.
Renkantis lauko sąlygomis naudojamas duris svarbu atkreipti dėmesį į:

1. Durų konstrukciją. Geriausias derinys yra kombinuota metalo ir drėgmei atsparios medžio plaušo plokštės konstrukcija, kur metalas užtikrina stabilumą, o medis – šalčio nepralaidumą.
2. Vidinę staktos ir varčios konstrukciją. Ji turi būti gaminama iš lankstyto profilio, kuris neturi uždarų ertmių, todėl yra pilnai apšiltinamas akmens vata.
3. Durų laboratorinių bandymų rezultatus, o ypač šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.
4. Tinkamas apdailos medžiagas, kurios turi būti atsparios drėgmei, temperatūrų pokyčiams, o taip pat nesišerpetotų ir nesisluoksniuotų frezavimo vietose, kas yra būdinga įvairioms faneroms.
5. Spynų patikimumą ir jų saugumo klasę.

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.