Klausk specialisto

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Algirdas Velminskas (UAB „Spalvų sala“)

Į Jūsų klausimus apie dažus, laką, medienos apsaugos priemones atsakys ekspertas Algirdas Velminskas

UAB „Spalvų sala“ prekiauja dažais, lakais, gruntais įvairiems paviršiams dengti, skiedikliais, tirpikliais, klijais, glaistais, medienos apsaugos priemonėmis, sandarinimo bei šiltinimo medžiagomis, įvairiais grindų, mūro, tinko mišiniais, tvirtinimo elementais. Taip pat užsakovo pageidavimu tonuojame dažus ir tinkus.

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: andrius
2019-07-01
Sveiki.Kokie reikalavimai ir leidimai reikalingi statant nama iki 80m2.miesto teritorijoje.Ačiū.

Sveiki. Gaila, bet šis klausimas ne mano kompetencijų ribose. Galiu patarti dėl dažymo ypatumų, bet Jūsų klausimo detalų aptarimą galite rasti platformoje www.ekspertai.lt. Geros dienos.

UAB Spalvų Sala

Vadybininkas Algirdas Velminskas

Nuo: Šarūnas
2019-04-18
Laba diena, pirtyje bus išmūryta senovinių molinių plytų pertvarinė siena atskirianti priešpirtį nuo garinės dalies. Kokių impregnantu reiktų ištepti iš abiejų pusių, kad paryskintų plytų autentiškumą ir tuo pačiu apsaugotų jas nuo drėgmės? Ačiū

Laba diena. Jūsų atveju, pertvarinę sieną reiktų padengti pirties laku Sadolin CELCO SAUNA. Šis lakas yra skirtas paviršiams, esantiems drėgnose ir karštose patalpose (garinėms, plovykloms, persirengimo patalpoms ir saunų prieangiams. Rekomenduojama paviršių dengti du kartus teptuku, kad lakas gerai įsiskverbtų ir į mūrijimo siūles. Pirmą kartą dengiant laką galima skiesti vandeniu iki 5% .

Jei kiltų papildomų klausimų, kreipkites į UAB Spalvų Sala. Turime atstovybes pagrindiniuose Lietuvos miestuose.

Geros dienos.

Vadybininkas Algirdas Velminskas

tel.+37068519563


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.